حسین علیمرادی مؤسس و مدیرعامل موسسه دست یاری به دشتیاری و خیر جوان مدرسه‌ساز درگذشت

۰۹ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۰ کد : ۳۰۹۶ اخبار ستاد مرکزی
حسین علیمرادی مؤسس و مدیرعامل موسسه دست یاری به دشتیاری و خیر جوان مدرسه‌ساز درگذشت

بقا مختص ذات اوست.

شنیدن خبر درگذشت ناگهانی جوانی پرشور و علاقمند به توسعه مناطق محروم کشور بسیار سخت و حزن انگیز است. مرحوم حسین علیمرادی در خدمت به دانش آموزان شهرستان دشتیاری در سیستان و بلوچستان تلاشی جهادگونه داشت و الگویی اثربخش از فعالیت یک سازمان مردم نهاد را در این حوزه بنیان نهاد و در همین مسیر نیز جان به جان آفرین تسلیم کرد. بدون تردید ثمرات ماندگار تلاشهای آن مرحوم، در ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی به ویژه در مناطق محروم، در اذهان دوستان، همراهان و جامعه فرهنگی سیستان و بلوچستان باقی خواهد ماند.

دفتر مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، فقدان آن برادر ساعی و خستگی ناپذیر را به خانواده معزز، همراهان و دوستانش تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای پدر، مادر و همسر داغدارش اجر جزیل و صبر جمیل آرزو می نماید.

آیین تشییع و خاکسپاری «حسین علیمرادی» موسس خیریه «دست‌یاری به دشتیاری»، از جوانان خیر مدرسه‌ساز (۱۰ آذرماه) برگزار شد.

آیین تشییع و خاکسپاری حسین علیمرادی جوان خیر مدرسه‌ساز، موسس خیریه دانشجویی «دست‌یاری به دشتیاری» که روز جمعه (8 آذرماه) بر اثر سانحه رانندگی در حین خدمت و بازدید از مدارس منطقه دشتیاری جان سپرد، با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش، مهراله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز، حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، مسئولان نهادهای خیریه دولتی و مردمی، اهالی سیستان و بلوچستان و جمعی از دانشجویان دانشگاه علامه برگزار شد.

در این مراسم وداع، مسئولان حاضر ضمن تجلیل از اقدامات ارزشمند این جوان خیر نیک‌اندیش، او را به عنوان یک الگو برای جوانان و به ویژه دانشجویان دانستند.

مرحوم علیمرادی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی دانشگاه علامه طباطبائی(ره) و دانشجوی کارشناسی‌ارشد رشته حسابداری دانشگاه تهران بود؛ خیریه دست‌یاری به دشتیاری هم سال 1396 و در ادامه فعالیت کانون خیریه دانشگاه علامه طباطبائی(ره)  با ثبت در وزارت ورزش و جوانان شکل گرفت و اقدامات فرهنگی قابل توجهی را در منطقه دشتیاری رقم زد.

کلید واژه ها: حسین علیمرادی دستیاری به دشتیاری


نظر شما :