معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور:

تأمین آرامش‌خاطر و امنیت شغلی کارکنان وظیفه اصلی ماست/ کارمندان باید فرصت و شرایط خلاقیّت داشته باشند

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۷ کد : ۱۰۰۹ اخبار مهم
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در مراسم تودیع و معارفه معاونین سابق و جدید توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی و سرپرست حراست سازمان نوسازی مدارس، گفت: تأمین آرامش‌خاطر و امنیت شغلی کارکنان وظیفه اصلی ماست. کارمندان در محیط کار خود باید فرصت و شرایط خلاقیّت داشته باشند.
تأمین آرامش‌خاطر و امنیت شغلی کارکنان وظیفه اصلی ماست/ کارمندان باید فرصت و شرایط خلاقیّت داشته باشند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مراسم تودیع و معارفه معاونین سابق و جدید توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی و سرپرست حراست سازمان نوسازی مدارس، با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان و نیز جمعی از مدیران ستادی و کارکنان برگزار شد.

مهراله رخشانی مهر در این مراسم با اشاره به اهمیت منابع انسانی گفت: اعتقاد دارم سرمایه اصلی یک مجموعه موفق، ابتدا منابع انسانی پویا، باانگیزه و کارآمد است که باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: حوزه پشتیبانی یک مجموعه می‌تواند نقش بسزائی در رسیدن به توسعه و تعالی سازمانی ایفا کند. عملکرد موفق مجموعه‌های تخصصی وابسته به عملکرد خوب حوزه پشتیبانی دارد.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اهمیت فراهم نمودن شرایط کاری مناسب برای کارکنان، اظهار داشت: تأمین آرامش خاطر و امنیت شغلی کارکنان از وظایف اصلی مدیران است. کارکنان در محیط کار خود باید فرصت و شرایط خلاقیّت داشته باشند.

وی سرآمدی این سازمان را در زمینه سلامت کاری و تخصص گرایی، افتخارآفرین عنوان کرد و ادامه داد: یک مجموعه تخصصی همواره باید به انجام کار تخصصی خود بپردازد و لازمه این مهم، داشتن اطمینان خاطر از حوزه پشتیبانی است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، تغییر و تحول را موجب پویایی در سازمان‌ها دانست و اظهار داشت: رمز موفقیت در تغییرات مدیران، تخصص‌گرایی و شایستگی است که موجب افزایش رضایتمندی و ارتقاء عملکرد می‌شود.

رخشانی‌مهر اصلاح ساختار سازمانی و تدوین سند جامع نیروی انسانی را از مهمترین اقدامات معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی این سازمان طی یکسال گذشته دانست و خواستار تلاش مضاعف معاون جدید این حوزه و مجموعه کارکنان آن برای ارتقا وضعیت شغلی و معیشتی کارکنان شد.

وی تأثیرگذاری در ساختاری را که برای آینده نظام تعلیم و تربیت تلاش می کند را لطف خداوندی دانست و اظهار داشت: فراهم نمودن شرایط  تحصیل آینده سازان ایران اسلامی در جهت نیل به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی یک خدمت ماندگار محسوب می شود.

معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در بخش دیگری از سخنان خود مراقبت از شأن، منزلت و جایگاه سازمانی کارکنان را بسیار مهم دانست و گفت: سرمایه‌های گزافی برای پرورش یک نیروی انسانی هزینه می‌شود و باید با کمک به رشد و تعالی این منابع، از پرداختن به حواشی آسیب زا بپرهیزیم.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم، دکتر محمد رکوعی به عنوان معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی معرفی و از خدمات محمد جمالزاده در طی مدت تصدی این پست قدردانی شد.

همچنین با حکم دکتر رخشانی‌مهر، سید حمیدرضا صادقی به عنوان سرپرست حراست سازمان معرفی و از خدمات علی بازرگان، مدیر پیشین این مجموعه قدردانی شد.

شایان ذکر است؛ طی ابلاغ دیگری، بازرگان به عنوان مشاور امور پشتیبانی رئیس سازمان منصوب شد.


نظر شما :