در جلسه ستاد مرکزی جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور مطرح شد؛

تجلیل از استان‌های برتر در تیرماه سال جاری

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ | ۲۳:۰۳ کد : ۱۱۱۵ اخبار مهم
سومین جلسه ستاد مرکزی بیست و یکیمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کشور با محوریت برنامه‌ریزی برای تجلیل از استان‌های برتر برگزار شد.
تجلیل از استان‌های برتر در تیرماه سال جاری

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، سومین جلسه ستاد مرکزی جشنواره بیست و یکم خیرین مدرسه‌ساز با حضور محمد رکوعی معاون توسعه، مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، محمدرضا قربانی مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان، محمدرضا جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز و سایر اعضا و مسئولان کارگروه‌های اجرایی این جشنواره در محل سازمان نوسازی مدارس برگزار شد.

در این مراسم حول مسائل مربوط به چگونگی برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز بحث و بررسی‌های لازم انجام شد و برگزاری مراسم تجلیل از برترین‌های جشنواره بیست و یکم در تیرماه سال جاری از جمله مصوبات این جلسه بود.

بر اساس این مصوبه از استان‌های برتر در برگزاری جشنواره‌های استانی و مدرسه‌ای، استان‌های برتر در تعامل با سایر دستگاه‌ها و نهادها، استان‌های برتر در انجام فعالیت‌های رسانه‌ای و فرهنگی، استان‌های برتر در جذب  و تحقق تعهدات و سایر موارد مندرج در دستورالعمل مربوطه تجلیل خواهد شد.

تدوین تقویم زمان‌بندی حضور مدیران ارشد در جشنواره‌های استانی و تلاش برای جذب مشارکت خیرین در جشنواره‌های آتی با توجه به افزایش روحیه همکاری و همدلی که با حوادث سیل در استان‌های مختلف کشور افزایش یافته است، از دیگر مصوبات و تاکیدات این جلسه بود.

همچنین اعضای جلسه ضمن قدردانی از ارزیابی مرحله اول عملکرد ستادهای استانی، بر اجرای مرحله دوم و نهایی ارزیابی عملکرد استانها و تجلیل از ستادهای فعال تاکید کردند.

گفتنی است؛ اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز، اسفندماه گذشته در استان بوشهر برگزار شد و ادامه جشنواره‌‌ های استانی نیز از سوم اردیبهشت تا تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: خیرین مدرسه ساز جشنواره خیرین مدرسه ساز بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :