طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور؛

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۳ کد : ۱۱۲۱ اخبار مهم
طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، «پیروز کرمی محمودآباد» به عنوان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، دکتر مهراله رخشانی‌مهر، طی حکمی،  «پیروز کرمی محمودآباد» را به عنوان «مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد» منصوب کرد.

رخشانی مهر در این حکم بر تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت در حوزه ساخت و توسعه فضاهای آموزشی و توجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه زیرنظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری و جایگاه ویژه آن اداره‌کل در استان کهگیلویه و بویراحمد، تأکید کرد و در اولویت قراردادن ساخت، نوسازی، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی براساس ضوابط و استانداردهای فنی و مهندسی، شرایط اقلیمی، اصول شهرسازی، هماهنگ با معیارها و ضوابط زیست محیطی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، مقاوم و ایمن در برابر حوادث طبیعی و غیرطبیعی با توجه به نیازها، رعایت شرایط سنی، جسمی و جنسیتی دانش‌آموزان، با تکیه بر فرهنگ معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی، ساماندهی فضای کالبدی موجود برای استفاده بهینه از امکانات و منابع، جذب مشارکت حداکثری سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی و کمک‌های مردمی و هدایت آن برای طراحی، ساخت، مقاوم‌سازی، تجهیز فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی، بازسازی و مقاوم‌سازی فضاهای فرسوده، ایمن‌سازی مدارس و ایجاد پایگاه‌های ایمن در شرایط بحران، افزایش بهره‌وری و صرفه‌جویی اقتصادی با بهره‌گیری مناسب از فناوری‌های نوین ساخت و ساز در فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی را از مهمترین وظایف محوله مدیرکل استان برشمرد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: در راستای توسعه فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی مدارس برای انجام وظایف محوله در چارچوب سیاست‌های سازمان و جلب همکاری مسئولین آن استان، کارکنان پرتلاش اداره کل و خیّرین شریف مدرسه‌ساز در خدمت به نظام تعلیم و تربیت تلاش شود و تحقق حداکثری اهداف و اقدامات و وظایف محوله در اولویت قرار گیرد.

براساس این گزارش؛ پیروز کرمی محمودآباد، متولد 1360با 12 سال سابقه کار،دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران می‌باشد که پیش از این کارشناس مسئول نظارت اداره‌کل نوسازی مدارس استان بوده است.

شایان ذکر است؛ وی همچنین معاونت، مدیر حراست و مسئول دفتر فنی سازمان همیاری شهرداری‌های استان و کارشناس دفتر فنی استانداری استان را نیز در کارنامه خود دارد.

گفتنی است؛ پیش از این" جهان محرابی" مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بود که از خدمات وی طی سالیان خدمت قدردانی شد.

کلید واژه ها: انتصاب مدیرکل رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور نوسازی مدارس کهگیلویه و بویر احمد


( ۲ )

نظر شما :

نوسازی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۶
مهندس کرمی از اساتید برجسته دانشگاه و از فعالترین کارکنان نوسازی مدارس استان هستند . یقینا مدیر موفقی هم خواهند بود.به حول و قوه الهی .