با حضور مسئولان سازمان صورت گرفت؛

اولین جلسه سیاست‌گذاری همایش خیرین مدرسه‌ساز ویژه مناطق سیل‌زده کشور

۳۰ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۰ کد : ۱۱۷۴ اخبار مهم
اولین جلسه سیاست‌گذاری برای برگزاری هم‌اندیشی خیرین کشور ویژه بازسازی مدارس مناطق سیل‌زده کشور برگزار شد.
اولین جلسه سیاست‌گذاری همایش خیرین مدرسه‌ساز ویژه مناطق سیل‌زده کشور

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، اولین جلسه ستاد همایش خیرین مدرسه‌ساز برای مناطق سیل‌زده کشور صبا حضور مدیران سازمان و محمدرضا جعفری مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز صبح امروز برگزار شد.

در این جلسه بر ضرورت توجه خیرین مدرسه‌ساز بر احیای مجدد مدارس مناطق سیل‌زده با توجه به حجم بالای خسارات وارده بر مناطق تأکید شد تا در اسرع وقت زمینه لازم برای ازسرگیری فعالیت‌ها در نظام تعلیم و تربیت این مناطق فراهم شود.

همچنین در این جلسه بر کیفیت محتوای انجام کارو اهمیت حضور خیرین به منظور هم‌اندیشی برای تسریع در امور تاکید شد و مقرر شد تا با استفاده از ظرفیت‌های خیرین تصمیم‌های لازم برای بازسازی مدارس و آغاز فعالیت‌ها در بسترهای آموزشی فراهم شود.

بر این اساس، هفته آینده هم‌اندیشی و شورای مشورتی با حضور نیک‌اندیشان و خیرین برای بازسازی مدارس مناطق سیل‌زده کشور برگزار خواهد شد تا با توجه به میزان خسارات برآورد شده طی بررسی‌های اخیر، راهکارهای مقتضی برای مدارس در نظر گرفته شود.

شایان ذکر است؛ پیش از این نیز جمعی از خیرین برای ساماندهی مدارس مناطق سیل‌زده اعلام آمادگی کرده‌ بودند و به منظور تجمیع نظرات و همفکری، همایش خیرین به طور گسترده‌تر و با حضور تعداد بیشتری از خیرین نیک اندیش برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس سیل زده خیرین مدرسه ساز مدارس سیل زده


نظر شما :