بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان رزن برگزار شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۳ کد : ۱۱۸۸ همدان
بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان رزن با هدف تجلیل از خیرین مدرسه ساز و جلب مشارکت همگانی در توسعه و گسترش فضاهای آموزشی با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، فرماندار شهرستان، بخشدار مرکزی و مسئولین ادارات در دبیرستان نمونه دولتی دارالفنون برگزار شد.
بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان رزن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان، بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان رزن با هدف تجلیل از خیرین مدرسه ساز و جلب مشارکت همگانی در توسعه و گسترش فضاهای آموزشی با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان،  فرماندار شهرستان،  مسئول مجمع خیرین مدرسه ساز استان و جمعی ازمسئولین و خیرین مدرسه ساز در سالن دبیرستان  نمونه دولتی دارالفنون  برگزار شد.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان رزن، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تجلیل ازمشارکت خیرین  در امر مقدس مدرسه سازی افزود: باید صمیمانه قدردان کسانی بود که قلبشان برای ایران عزیز می تپد.

رحیم عطایی با اشاره به آغاز سال جدید و با بیان اینکه فصل بهار و ماه فروردین پیام آور عشق و مهر خدا به مخلوقات است خاطر نشان کرد: نهادینه کردن فرهنگ مهر و محبت در جامعه کاری بسیار ارزشمند است و می تواند بالاترین پیام را داشته باشد.

 وی با تاکید بر اینکه حتی برای یک دانش آموز باید فضای مناسب آموزشی فراهم کنیم، اذعان داشت: اگر می خواهیم جامعه ای خلاق،پویا و با نیروی انسانی کارآمد و پرسشگر داشته باشیم باید زیرساخت‌های فرهنگی را با مشارکت و همدلی به خوبی بنا کنیم. فرماندارشهرستان هم وجود فضای آموزشی را یکی از ابتدایی ترین و بااهمیت‌ترین نیازهای آموزش و پرورش برشمرد و گفت: ایجاد فضایی برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و کمک به جلوگیری از بازماندن دانش آموزان از تحصیل از بهترین امور خیر است.

وی مدرسه سازی را باقیات صالحات دانست و افزود: کسانی که در این کار خیر وارد می شوند تفاوت اساسی با دیگران دارند که آن گذشت از مال است.

سخنرانی خیرین مدرسه ساز، اجرای سرود دانش آموزان دبیرستان دخترانه توحید، قرائت دکلمه و در نهایت اهدای لوح سپاس به خیرین از جمله برنامه های اجرایی این مراسم بود.


نظر شما :