مدیرکل نوسازی مدارس سمنان:

یکصد میلیارد ریال از تعهد خیران سمنانی محقق شد

۱۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۰ کد : ۱۶۶۴ سمنان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان گفت: خیران مدرسه‌ساز در سال ۹۷ بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال تعهد کردند که از این میزان ۱۰۰ میلیارد ریال تحقق یافت.
یکصد میلیارد ریال از تعهد خیران سمنانی محقق شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس استان سمنان، سعید هژبری اظهار داشت: ۷۰ درصد مدرسه‌های استان سمنان نیازمند مقاوم سازی یا تخریب و بازسازی است و در این مسیر، مشارکت خیران برای مدرسه سازی بسیار کمک کننده است.

وی با بیان اینکه محدودیتی برای مشارکت در نهضت مدرسه‌سازی وجود ندارد، اضافه کرد: خیران به هر میزان که توانایی کمک به اجرای طرح‌های مدرسه سازی در استان سمنان دارند می‌توانند مشارکت داشته باشند.

وی تصریح کرد: رسانه‌ها با ترویج فرهنگ خداپسندانه مدرسه سازی در ترغیب خیران برای ساخت مدرسه موثرند و انتظار می‌رود اصحاب رسانه با افزایش همکاری با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سمنان برای توسعه مکان‌های آموزشی استان تلاش کنند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان، ایجاد فرصتی برای تعامل و بیان انگیزه‌های مختلف خیران برای انجام کارخداپسندانه مدرسه سازی را از اهداف برگزاری این جشنواره دانست و گفت: ترویج فرهنگ مشارکت در مدرسه‌سازی عاملی مهم برای توسعه فرهنگی جامعه و رشد و شکوفایی استعدادهای آینده سازان کشور است.

استان سمنان دارای ۷۹۳ فضای آموزشی، پنج هزار و پنج کلاس درس به مساحت ۶۵۳ هزار و ۹۳۴ متر مربع است.


نظر شما :