با حضور معاون فنی و نظارت سازمان صورت گرفت؛

معارفه سرپرست نوسازی مدارس استان و بازدید از فضاهای آموزشی ایلام

۱۷ تیر ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۸ کد : ۱۸۶۷ اخبار مهم
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور طی سفر یکروزه به استان ایلام، ضمن معرفی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام، از فضاهای آموزشی و پرورشی در دست اجرای این استان نیز بازدید کرد.
معارفه سرپرست نوسازی مدارس استان و بازدید از فضاهای آموزشی ایلام

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، داریوش ورناصری طی سفر یک روزه به استان ایلام،ضمن معرفی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام، از فضاهای آموزشی و پرورشی در دست اجرای این استان نیز بازدید کرد.

پروژه‌های 12 کلاسه حیات طیبه برکت با 98 درصد پیشرفت فیزیکی، آموزشگاه 18 کلاسه  مسکن مهر شهرستان ایلام ، پروژه آموزشی  12 کلاسه خیرساز بنیاد برکت  در  شهر ایلام با 75 درصد پیشرفت فیزیکی ازجمله پروژه‌های در دست اجرا بود که مورد بازدید معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور قرار گرفت.

پروژه حیات طیبه ایلام  که  یک فاز آن 12 کلاس به همراه سالن نمازخانه و آزمایشگاه  تاکنون به بهره‌برداری رسیده و بقیه آن با پیشرقت 60 درصد هم اکنون در حال اجراست تا پایان سال جاری مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور همچنین ضمن قدردانی از زحمات مهندس حیدری مدیرکل قبلی نوسازی مدارس ایلام، مهندس نصرت الله رحیمی را به عنوان سرپرست این اداره‌کل معرفی نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیق کرد.

ورناصری همچنین فعالیت‌های مهم و سیاست‌های کلی سازمان نوسازی مدارس را برچیدن بخاری‌های نفتی، حذف مدارس خشتی و گلی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خیرین عنوان نمود و افزود: توسعه مدارس سبز و نهادینه کردن مدیریت سبز در مدارس نیز از دیگر رویکردهای اصلی این سازمان است که بر اساس شیوه نامه‌ای که ظرف یک ماه آینده دراختیار ادارات‌کل استانها قرار خواهد گرفت، اجرائی می‌شود.

وی به موضوع صنعتی‌سازی مدارس نیز اشاره‌ای کرده و اظهار داشت: این موضوع نیز ضرورتاً در دستور کار مهندسین سازه قرار گیرد.

سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام  نیز با همراهی نمودن معاون فنی و نظارت سازمان، گزارشی از پروژه های در دست اجرا، مشارکتی خیرین و وضعیت جذب اعتبارات استانی و ملی را تشریح نموده و به بیان مسائل و مشکلات پیش روی این اداره کل پرداخت.

نصرت الله رحیمی اظهار داشت: قطعا راهکارها و موارد ذکر شده در دستور کار این اداره کل قرار خواهد گرفت.


نظر شما :