دیدار معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان با کارکنان نوسازی مدارس خراسان رضوی

۱۷ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۵ کد : ۱۸۷۸ اخبار مهم
معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در دهه مبارک کرامت، طی سفر یکروزه به خراسان رضوی با کارکنان اداره‌کل نوسازی مدارس این استان دیدار و گفتگو کرد.
دیدار معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان با کارکنان نوسازی مدارس خراسان رضوی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، محمد رکوعی با حضور در اداره کل نوسازی مدارس استان خراسان رضوی با کارکنان این اداره‌کل دیدار و گفتگو کرد.

وی در محل کار هر یک از کارکنان حاضر شده ضمن تشکر از تلاش‌های آنان، در جریان مشکلات و دغدغه‌های آنان قرار گرفته و پاسخگوی سوالات همکاران شد.

در ادامه این دیدار و گفتگوی صمیمانه که حدود هفت ساعت بطول انجامید ضمن دسته‌بندی موارد و مشکلاتی که عنوان شده بود گفت: سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور هر اقدام زیربنایی که برای تقویت نیروی انسانی لازم باشد با توکل به خداوند متعال و با جدیت پیگیری خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین و ارزشمندترین سرمایه این سازمان نیروی انسانی متعهد، متخصص و سالم است، افزود: سلاح کلیدی سازمان‌ها برای رسیدن به رقابت تحولات عصر جهانی شدن و توسعه‌ی سریع تکنولوژی، مدیریت منابع انسانی است.

رکوعی بیان اینکه برای اتخاذ راهکارهای مناسب برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ادارات کل، ایجاب کرد تا سند جامع نیروی انسانی تدوین شود، تاکید کرد: تهیه و تدوین این سند، برای بررسی شرایط موجود و برنامه‌ریزی برای آینده، یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ادامه داد: مدیریت منابع انسانی عبارت است از فرایند جذب، آموزش، ارزیابی که هدف آن کسب اطمینان از جذب و نگهداری منابع انسانی شایسته و متخصص در سازمان به منظور افزایش بهره‌وری سازمانی است.

وی اظهار داشت: سازمان ها باید بتوانند با ابزارهای مناسب، نیروهای شایسته را شناسایی و جذب کنند و سپس آن‌ها را به‌درستی آموزش دهند و عملکرد آنان را مدیریت کنند. در سازمان‌هایی با مدیریت منابع انسانی مؤثر، کارکنان و مشتریان رضایت بیشتری دارند و از طرف دیگر، سازمان نیز بیشتر تمایل به نوآوری دارد بنابراین بهره‌وری آن بالا می‌رود و در نتیجه شهرت بیشتری در جامعه پیدا می‌کند.

کلید واژه ها: نیروی انسانی متخصص معاون توسعه مدیریت،پشتیبانی و مشارکت های مردمی محمد رکوعی


نظر شما :