هفته دولت

مدرسه کودکان استثنایی روستای بستانو در شهرستان عسلویه افتتاح شد

۰۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۰ کد : ۲۲۲۰ بوشهر
در اولین روز از هفته دولت مدرسه کودکان استثنایی روستای بستانو شهر عسلویه استان بوشهر با حضور گراوند استاندار بوشهر و مرادی مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر و نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در روستای بستانو افتتاح شد.
مدرسه کودکان استثنایی روستای بستانو در شهرستان عسلویه افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر، مدرسه کودکان استثنایی روستای بستانو در شهرستان عسلویه با حضور استاندار بوشهر، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، سکینه الماسی نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در روستای بستانو به بهره‌برداری رسید.

احمد مرادی مدیرکل نوسازی مدارس استان در این مراسم گفت: ساخت این مدرسه در سال 96 آغاز و با مبلغ 25 میلیارد ریال به زیربنای 1158 مترمربع و محوطه سازی 3742 مترمربع و 272 متر طول دیوارکشی با استفاده از اعتبارات مردمی توسط شرکت بتن‌ساز شیرکوه ساخته شد.

وی افزود: این پروژه توسط اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر طراحی، نظارت و تجهیز شده است و هوشمندسازی حد اقل دو کلاس درس در تمام پروژه‌ها در دستورکار این اداره‌کل قرار دارد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی هم گفت: تلاش‌های فراوانی برای تکمیل این پروژه انجام شده که امید وار است بتواند نیازهای مردم را مرتفع کند.


نظر شما :