با کسب لوح تقدیر تندیس از سوی استاندار سمنان؛

اداره کل نوسازی مدارس سمنان دستگاه اجرایی برتر جشنواره شهید رجایی شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۹ کد : ۲۳۲۶ اخبار مهم
در جشنواره شهید رجایی استان سمنان و بر اساس شاخص عمومی و اختصاصی ، اداره کل نوسازی توسعه وتجهیز مدارس استان سمنان به عنوان دستگاه برتر معرفی و از سوی استاندار سمنان مورد تقدیر قرار گرفت.
اداره کل نوسازی مدارس سمنان دستگاه اجرایی برتر جشنواره شهید رجایی شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس استان سمنان، در جشنواره شهید رجایی استان سمنان و در آئین معرفی و تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر که با حضور دکتر آشناگرمقام عالی استان، دکتر همتی نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ، معاونین استاندار، رئیس سازمان برنامه و بودجه ، مدیران دستگاه های اجرائی و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد ، اداره کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان سمنان در مجموع شاخص های عمومی واختصاصی در گروه دستگاههای اجرایی زیربنایی وتولیدی  به عنوان دستگاه برتر معرفی و" لوح تقدیر و تندیس دستگاه برتر" از سوی استاندار سمنان به مدیرکل این اداره کل اعطا شد.

یادآور می شود؛ شاخص‌های اختصاصی بر اساس اسناد بالا دستی دستگاه و تفاهم نامه سازمان امور اداری و استخدامی و شاخص های عمومی شامل ؛ اصلاح ساختار سازمانی ، توسعه دولت الکترونیک ، مدیریت سرمایه انسانی ،  بهبود فضای کسب و کار ، مسئولیت پذیری و پاسخگویی ، شفافیت و مدیریت مالی ، ارتقای سلامت اداری و استقرار نظام مدیریت عملکرد می باشد که مستندات لازم از سوی این اداره کل ارائه شده است.

در بخشی از متن لوح تقدیر علیرضا آشناگر استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجائی استان سمنان خطاب به سعید هژبری مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان آمده است : "جشنواره شهید رجایی در راستای خدمت رسانی و اعتلای جمهوری اسلامی ایران با هدف ایجاد فضای رقابتی و فرصتی برای معرفی و تجلیل از الگوهای برتر در مسیر نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی و توسعه و تحول در نظام اداری انجام می پذیرد . در این راستا ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاه‌هایی اجرایی استان توسط دبیرخانه جشنواره شهید رجایی استان صورت پذیرفته و آن دستگاه درمجموع شاخص های عمومی واختصاصی در گروه زیربنایی و تولیدی به عنوان دستگاه برتر، شناخته و معرفی شده است. این موفقیت که حاصل تلاش  همه جانبه و صادقانه مدیریت و کارکنان آن دستگاه می باشد را تبریک عرض می نمایم." 


نظر شما :