در همایش استانی سامانه تدارکات اکترونیکی دولت (ستاد)؛

اداره کل نوسازی مدارس کهکیلویه و بویر احمد به عنوان دستگاه برتر شناخته شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۵ کد : ۲۳۴۰ اخبار مهم
اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهکیلویه و بویراحمد در همایش استانی سامانه تدارکات اکترونیکی دولت (ستاد) به عنوان دستگاه برتر شناخته و معرفی شد.
اداره کل نوسازی مدارس کهکیلویه و بویر احمد به عنوان دستگاه برتر شناخته شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در همایش استانی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) که به میزبانی سازمان برنامه و بودجه استان و با حضور معاونین استاندار، مدیران کل دستگاه های اجرایی و نظارتی در سالن همایش برنامه و بودجه استان  برگزار شد، اداره کل نوسازی مدارس استان به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر در اجرایی کردن این سامانه در سال 1397 شناخته شد و لوح سپاس این موفقیت به مدیرکل نوسازی مدارس اعطا شد.

پیروزکرمی در حاشیه این همایش گفت: سامانه تدارکات الکترونیکی دولت از تیرماه 1396به صورت رسمی در این اداره کل راه اندازی شد که این سامانه بستر امنی برای انجام معاملات به لحاظ شفاف بودنش در دستگاه‌های اجرایی می‌باشد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان افزود: از سال 1397 تمام معاملات اعم از خریدهای جزئی و متوسط، مناقصات و مزایده‌های این اداره کل به صورت قانونی در سامانه ستاد بارگذاری شده و بهترین روش برای انجام معاملات است.


نظر شما :