به همت پایگاه بسیج شهید صادقی مقدم؛

جلسه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۴ کد : ۲۳۹۹ اخبار مهم
جلسه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، به همت پایگاه بسیج شهید صادقی مقدم و با حضور یکی از اعضای بسیج اساتید دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از اعضای بسیج پایگاه شهید صادقی مقدم در سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد.
جلسه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، امیدوار عضو بسیج اساتید دانشگاه علوم پزشکی در جلسه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب که در محل سالن اجتماعات سازمان نوسازی مدارس برگزار شد، گفت: با بررسی انقلاب های جهان، کمتر دیده شده که ملتی انقلاب کرده باشد و بتواند کار را به نهایت برساند و به آرمان های خود وفادار باشد.

وی با اشاره به انقلاب جمهوری اسلامی ایران افزود: این انقلاب وارد مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی شده است. انقلاب اسلامی توانسته است با یک زمان کوتاه بحرانی به نظام سازی برسد، یعنی در فاصله کمتر از دو ماه رأی ملت را به انتخاب نوع حکومت گرفت، سپس انتخابات خبرگان ملت را انجام داد و کمتر از یک سال به قانون اساسی دست یافت و به رأی ملت گذاشت.

عضو ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: این انقلاب از نقطه آغاز با مشکلات جدی روبرو بود و وضعیت نابسامان داخلی و مخالفت شدید خارجی را پیش رو داشت اما با شجاعت در مقابل زورگویان ایستاد و از مستضعفان دفاع کرد.

وی گفت: در انقلاب اسلامی مدیریت جهادی همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس حاکم بود، توانست عامل پیشرفت عزت و امنیت برای کشور شود. برکات انقلاب اسلامی ابتدا مردم سالاری را به جای سلطنت موروثی کرد و به جوانان میدان داد که وارد عرصه های مختلف کشور شوند که این موضوع خود موجب برکات زیادی شد. از جمله این برکات حفظ امنیت و تمامیت ارضی، مشارکت سیاسی بیشتر مردم، خدمت‌رسانی گسترده در عرصه‌هایی که دچار مشکلات و بلایای طبیعی شدیم و ایستادگی در برابر زورگویان بود. این موارد بخشی از حرکت انقلاب در چهل سال گذشته بود.

در آغاز چهل سالگی دوم انقلاب؛

امیدوار با اشاره به آغاز چهل سالگی دوم انقلاب گفت: مستکبران با چالش های بزرگی در برابر ایران مواجه هستند و ایران را در جایگاهی می بینند که باید با یک ائتلاف جهانی با آن مقابله کنند که این ثمره اقتدار انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: دشمن با هدف قرار دادن ایمان و اعتقادات مردم خواستار تغییر در فرهنگ و رویه اجتماعی مردم است که با آوردن ارزش هایی مانند زراندوزی، جمع آوری پول و دلار در خانه‌ها، مردم را به یک خودخواهی وادار می کند، اما با زیربنای اعتقادی و دینی محکم می‌توان ظرفیت‌های امیدبخش وارد جامعه کرد.

عضو بسیج اساتید دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: ایران دارای فرصت های اقتصادی زیادی است که با نگاه به آن می توان از خام فروشی سرمایه‌ها جلوگیری کرد و به خلاقیت و نوآوری در کار و تولید روی آورد.

 


نظر شما :