در سفر معاون فنی و نظارت سازمان به چهارمحال و بختیاری مطرح شد؛

سیستم گرمایشی ۴۵۰ کلاس درس در چهارمحال و بختیاری تا مهرماه استاندارد می‌شود

۲۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۷ کد : ۲۴۰۲ اخبار مهم
بیش از ۴۵۰ کلاس درس در استان چهارمحال و بختیاری از ابتدای سال جاری تا آغاز سال تحصیلی جدید به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می‌شوند.
سیستم گرمایشی ۴۵۰ کلاس درس در چهارمحال و بختیاری تا مهرماه استاندارد می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، داریوش ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور طی سفر دو روزه به استان چهارمحال وبختیاری، به همراه حمید رضا براتی مدیرکل نوسازی مدارس استان و حاج‌سلطانی رئیس گروه برق و تأسیسات سازمان، از پروژه‌های در دست ساخت این استان بازدید کرد.

بر اساس این گزارش؛ جلسه‌ای هم با حضور تعدادی از مدیران ادارات آموزش وپرورش، اعضا تأسیسات مکانیکی و کارشناسان نوسازی مدارس استان برگزار و در خصوص نحوه استانداردسازی سیستم های گرمایشی و رفع موانع احتمالی جمع‌آوری بخاری‌های نفتی بحث و تبادل نظر شد.

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در این جلسه گفت: یکی از اولویت های سازمان نوسازی مداس کشور تا مهرماه سال جاری  جمع آوری بخاری های نفتی  مدارسی است که دارای انشعاب گاز وبرق می باشد.

ورناصری افزود : همچنین تا مهرماه سال جاری تمامی مدارس خشتی وگلی در کشور جمع آوری وبه جای آن مدارس استاندارد احداث می‌گردد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان هم گفت: در این استان هم اکنون یکهزار وشیصد مدرسه فعال با ده هزار کلاس درس وجود دارد.که از ابتدای شروع طرح استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس تا اول مهرماه سال جاری تعداد یکهزارمدرسه با شش هزارکلاس درس به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز میشوند و تعداد 300 مدرسه با چهار هزارکلاس درس باقیمانده، که اکثراً دارای بخاری‌های گازسوز هستند و در برنامه بعدی استاندارد سازی خواهند شد.

وی افزود : تعداد کمی از این مدارس نیز دارای بخاری نفت سوز بوده که به محض نصب علمک گاز، روند استاندارد سازی سیستم گرمایشی آنها نیز آغاز می‌شود

وی بیان داشت: با این رخداد کلیه بخاری‌های نفتی مدارسی که دارای علمک گاز می باشند جمع آوری و مجهز به سیستم گرمایشی استاندارد می‌شوند.


نظر شما :