مدیرکل نوسازی مدارس سمنان:

سیستم گرمایشی تمام مدارس استان استانداردسازی می‌شود

۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۵ کد : ۲۴۹۷ سمنان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سمنان با بیان اینکه ۲۰ درصد از مدارس استان فاقد استانداردهای لازم در سامانه گرمایشی هستند، گفت: بنا داریم تمام مدارس به لحاظ گرمایشی استانداردسازی شوند.
سیستم گرمایشی تمام مدارس استان استانداردسازی می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس سمنان، سعید هژبری از تکمیل استانداردسازی سامانه گرمایشی 320 کلاس درس  خبر داد و اظهار کرد: 250 کلاس درس دیگر نیز تا پایان سال 98 به لحاظ سامانه گرمایشی استانداردسازی می‌شود و این طرح در روستاهایی دارای انشعاب گاز خواهد بود.

هژبری در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع مشکلات پیش‌آمده در منطقه کالپوش شهرستان میامی به دلیل رانش زمین در اواخر سال گذشته اشاره کرد و گفت: هنوز زمینی برای احداث فضای آموزشی در روستای حسین‌آباد کالپوش تحویل داده نشده است.

وی ادامه داد: همین مسئله سبب شد به‌صورت موقت 6 کلاس درس پیش‌ساخته در منطقه کالپوش آماده شود تا مشکلی به لحاظ کمبود فضای آموزشی ایجاد نشود؛ بنابراین با توجه به ثبت‌نام برخی دانش‌آموزان روستای حسین‌آباد در روستاهای اطراف و شهر میامی، ایجاد این کلاس‌های پیش‌ساخته مشکل کمبود فضای آموزشی  را در حال حاضر رفع کرده است.

مدیرکل نوسازی مدارس سمنان با اشاره به ساخت مجتمع آموزشی شبانه‌روزی برای افزایش کیفیت خدمات آموزشی در روستاهای شهرستان میامی گفت: با احداث این مجتمع چهار هزار دانش‌آموز دختر و پسر از این خدمات آموزشی برخوردار می‌شوند.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس سمنان


نظر شما :