با حضور مسئولان استانی؛

احداث ۵ پروژه جدید آموزشی در گلستان

۰۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۰ کد : ۲۵۳۲ گلستان
۵ پروژه جدید آموزشی در روستاها و شهرستان‌های استان گلستان با اعتبارات دولتی و خیرین احداث می‌شود.
احداث ۵ پروژه جدید آموزشی در گلستان

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس گلستان مدرسه خیّرساز قربان و حُسنی بهرامی با حضور میرمحمد غراوی معاون امور عمرانی استانداری گلستان، یاسر لیوانی مدیرکل نوسازی مدارس گلستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

مدیرکل نوسازی مدارس گلستان در این مراسم گفت: این پروژه مشارکتی با 6 کلاس درس و زیربنای هزارو 40 مترمربع فضای آموزشی، 800 مترمربع محوطه سازی، 135 مترطول دیوارکشی محوطه و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به صورت مشارکتی احداث شد.

لیوانی بیان کرد: از اعتبار هزینه شده در این پروژه مبلغ 420 میلیون تومان توسط خیّر نیکوکار مدرسه‌ساز آقای منصور بهرامی به یاد و نام پدر و مادر مرحومش در ساخت این پروژه اهدا شد.

کلنگ‌زنی احداث مدرسه ۳ کلاسه در شهرستان گمیشان

همچنین پیش از این آیین کلنگ‌زنی مدرسه 3 کلاسه در روستای بصیرآباد شهرستان گمیشان با حضور اسکندر حلال خور مدیرعامل شرکت خدمات اول مخابرات کشور، فریبرز جهانگیری عضور هیئت مدیره شرکت خدمات اول مخابرات کشور، یاسر لیوانی مدیرکل نوسازی مدارس گلستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شده بود.

 مدرسه 3 کلاسه با زیربنای 306 مترمربع فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان ساخت شد که از این رقم مبلغ 300 میلیون تومان به همت و مشارکت کارکنان شرکت خدمات اول مخابرات سراسر کشور است.

 افتتاح مدرسه ۳ کلاسه در روستای پیچک محله علی‌آباد کتول

علاوه بر آن، مدرسه 3 کلاسه معاد روستای پیچک محله، واقع در شهر علی آبادکتول با حضور حسن هدایتی کتولی فرماندار،نورعلی علمشاهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آبادکتول، وحید فراهی معاون اجرایی و نظارت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان گلستان افتتاح شد.

 این پروژه آموزشی با زیربنای 306 مترمربع فضای آموزشی، 1000 مترمربع محوطه سازی، 200 مترطول دیوارکشی محوطه و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی احداث شد.

کلنگ‌زنی یک واحد آموزشی در شهرستان بندرترکمن

آیین کلنگ‌زنی مدرسه 6 کلاسه شهید دودانگی در شهرستان بندرترکمن با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده شد.

پروژه مدرسه 6 کلاسه شهید دودانگی شهرستان بندرترکمن با زیربنای 1500 مترمربع فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی در این شهرستان احداث خواهد شد.

کلنگ‌زنی احداث مدرسه سه‌کلاسه روستای توما جلر گمیشان

مدرسه سه‌کلاسه روستای توما جلر گمیشان با زیربنای 306 مترمربع فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی و خیّرساز به صورت مشارکتی با مشارکت خیّر مدرسه ساز علی اکبر ابراهیمی به مبلغ 380 میلیون تومان در روستای قلعه توماجلر شهرستان گمیشان احداث می‌شود.

کلید واژه ها: افتتاح مدرسه خیرساز شهرستان بندرگز نوسازی مدارس گلستان


( ۱ )

نظر شما :