با حضور مسئولان استانی صورت گرفت؛

افتتاح مدرسه خیرساز در روستای ایران آباد اردبیل

۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۸ کد : ۲۶۳۵ اردبیل
مدرسه خیرساز سه کلاسه روستای ایران آباد پارس آباد با حضور مسئولان استانی افتتاح شد.
افتتاح مدرسه خیرساز در روستای ایران آباد اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس اردبیل، دولت لطفی افتتاح مدرسه خیرساز سه کلاسه در روستای ایران‌آباد اظهار کرد: اگر نوسازی مدارس را بازوی فنی آموزش و پرورش بدانیم خیرین مدرسه‌ساز تکمیل کننده و حامی دولت هستند و ما را در شرایط سخت کاری حمایت کرده‌اند که از این حیث مدیون آنان هستیم.

لطفی با عنوان اینکه به همت خیر بزرگوار مالک جعفرزاده بیش از 30 مدرسه تاکنون در سطح استان احداث شده است، اظهار کرد: مدرسه خیرساز سه کلاسه ایران‌آباد شهرستان پارس‌آباد که با اعتبار بیش از پنج میلیارد و600 میلیون ریال به صورت مشارکتی از سوی این خیر نیک‌اندیش و اداره کل نوسازی مدارس استان به بهره‌برداری می‌رسد، مدرسه 394 این خیر نیک‌اندیش است که  مجموعا یک هزار و 594 کلاس را شامل می‌شود.

وی آخرین وضعیت پروژه‌های شهرستان پارس آباد را تشرح کرد و ادامه داد: یک باب مدرسه 6 کلاسه محله عابدیان با هزینه بالای 2 میلیارد تومان تکمیل و بزودی به بهره برداری می‌رسد همچنین مدرسه 6 کلاسه خیرساز شهدای فرهنگی شهرک زیتون هم نیمه تمام بوده و بعد از پایان مناقصه عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد؛ سایر پروژه‌های آموزشی و ورزشی نیمه تمام این شهرستان هم از طریق تزریق اعتبارات دولتی به زودی عملیات اجرایی آنها آغاز و امید می‌رود تا پایان سال حتی یک پروژه نیمه تمام باقی نماند.

در ادامه مالک جعفرزاده مقدم خیر نیک‌اندیش مدرسه ساز استان نیز احداث دوکلاس درس را دراین روستا قول داد که همزمان با احداث مدرسه سه کلاسه جعفر آباد در سال آینده تحقق پیدا می‌کند.

خیر مدرسه‌ساز افزود: باید سعی کنیم به حرفه و صنعت بهای بیشتری بدهیم و دانش آموزان را به این مسیر هدایت کنیم که در نتیجه مدارس کاردانش را تقویت می‌کنیم چرا که رونق هر جامعه و کشوری به صنعت وابسته است و از این طریق می‌توان به پیشرفت چشمگیری از لحاظ اقتصادی و تجارت دست یافت.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس اردبیل مجمع خیرین مدرسه ساز اردبیل


نظر شما :