مدیرکل نوسازی مدارس استان مرکزی مطرح کرد؛

افزایش بیش از ۷ هزار مترمربعی فضای آموزشی استان

۲۵ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰ کد : ۲۶۳۷ مرکزی
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: با توجه به افتتاح طرح‌های جدید آموزشی، بیش از ۷ هزار مترمربع به سرانه فضاهای آموزشی استان اضافه شده است.
افزایش بیش از ۷ هزار مترمربعی فضای آموزشی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی، دبیرستان مشارکتی 12 کلاسه حاج محمد محمودی با حضور مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش، ریاست مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان، مسئول بانوان خیر مدرسه‌ساز استان و برخی از مدیران و مسئولان مربوطه افتتاح شد.

در این مراسم حسین محمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: این طرح با زیربنای یک‌هزار و ۳۴۳ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی ساخته و به آموزش و پرورش تحویل شد و زمین این مرکز آموزشی از سوی خیر مدرسه‌ساز تامین شده بود..

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی بیان کرد: ۵۴ کلاس درس و ۲ سالن ورزشی در ابتدای سال تحصیلی جاری به آموزش و پرورش این استان تحویل شد.

وی افزود: این کلاس‌ها در قالب ۶ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال با کمک خیرین مدرسه‌ساز و از محل اعتبارات ملی و استانی تکمیل و به آموزش و پرورش استان مرکزی تحویل شده است.

محمدی ادامه داد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها هفت هزار و ۲۱۹ مترمربع به مجموع فضاهای آموزشی استان مرکزی افزوده شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی بیان کرد: ۳۶ طرح در قالب ۲۵۴ کلاس با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال با کمک خیرین و از محل اعتبارات ملی و استانی تا پایان سال جاری تکمیل و به آموزش و پرورش استان تحویل می‌شود که موجب می‌شود ۳۳ هزار مترمربع با بهره‌برداری از این طرح‌ها به زیربنای فضاهای آموزشی استان مرکزی افزوده شود.

کلید واژه ها: مدرسه خیّرساز نوسازی مدارس استان مرکزی


نظر شما :