به همت خیرین مدرسه‌ساز؛

تفاهم‌نامه ساخت ۳ مدرسه در خراسان جنوبی منعقد شد

۰۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۰ کد : ۲۶۵۱ خراسان جنوبی
تفاهم‌‎نامه ساخت ۳ مدرسه در شهرستان‌های نهبندان و قاین به همت خیرین مدرسه‌ساز استانی و به طور مشارکتی منعقد شد.
تفاهم‌نامه ساخت ۳ مدرسه در خراسان جنوبی منعقد شد

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی، به منظور تامین فضای آموزشی مورد نیاز در استان، خیرین نیک‌اندیش وارد عمل شدند و چندین تفاهم‌نامه برای ساخت مدرسه با همکاری اداره‌کل نوسازی مدارس استان را منعقد کردند.

کاپیتان صمیمی از جمله خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی تفاهم ساخت یک باب مدرسه 6 کلاسه در شهر نهبندان و همچنین یک باب مدرسه 2 کلاسه در روستای مرغزار نهبندان را امضا کرد.

چاوشان معاون مشارکت‌های مردمی مدارس مذکور را به ترتیب دارای 6 کلاس درس با زیربنای 603 مترمربع ساختمان آموزشی و اعتباری بالغ بر 2/5میلیارد تومان و 2 کلاس درس با زیربنای 113 مترمربع و اعتباری بالغ بر 450 میلیون دانست که مقرر شد خیر نیک‌اندیش 900 میلیون تومان از هزینه‌های این دوباب مدرسه را تامین کند.

در تفاهم‌نامه‌ای دیگر خیر نیک اندیش آقای حق‌دوست از دیگر خیرین مدرسه‌ساز کشور در خراسان جنوبی تفاهم ساخت یک باب مدرسه  2 کلاسه در روستای خنج شهرستان قاین را امضا کرد.

چاوشان در تشریح جزئیات این تفاهم‌نامه گفت: این مدرسه دارای 2 کلاس درس با زیربنای 113 مترمربع ساختمان آموزشی و اعتباری بالغ بر 350میلیون تومان است که مقرر شد خیر نیک‌اندیش 250 میلیون تومان از هزینه‌های مدرسه را تامین کند.

کلید واژه ها: مدرسه خیّرساز نوسازی مدارس خراسان جنوبی


نظر شما :