با مشارکت خیرین مدرسه ساز صورت گرفت؛

افتتاح ۳ پروژه آموزشی و ورزشی در استان قزوین

۲۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ کد : ۲۶۹۳ قزوین
۳ پروژه آموزشی و ورزشی شامل ۲ مدرسه ۹ کلاسه و یک سالن ورزشی در توابع استان قزوین افتتاح شد.
افتتاح ۳ پروژه آموزشی و ورزشی در استان قزوین

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس قزوین، مراسم کلنگ‌زنی مدرسه 9 کلاسه محمود عطاران رضایی روستای شیداصفهان ناحیه 1 قزوین با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان و جمعی از خیرین برگزار شد.

این واحد آموزشی با 750 متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت 2 هزار متر و با مشارکت 5 میلیارد ریالی خیر نیک‌اندیش عطاران رضایی احداث خواهد شد.

همچنین خانم منیره حاجی آقایی همسر این خیر نیک‌اندیش اکنون دبستان 6 کلاسه روستای مهدی‌آباد تاکستان با 325 مترمربع زیربنا را در دست احداث دارد.

افتتاح مدرسه 9 کلاسه در ناحیه 2 قزوین

علاوه بر این مراسم، کلنگ‌زنی مدرسه 9 کلاسه حاج احمد حاجی فتحعلی ناحیه 2 قزوین با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان و جمعی از خیرین و مسئولان برگزار شد.

این واحد آموزشی با هزار متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت 800 متر و با 30 میلیارد ریال هزینه به همت خیر نیک‌اندیش حاجی فتحعلی احداث خواهد شد؛ این خیر دبستان 18 کلاسه صادقین پونک قزوین را با 2 هزارو 200 مترمربع زیربنا در سال 96 احداث کرد و هم اکنون  750 دانش آموز در آن مشغول به تحصیل هستند.


مطلب بیشتر: مشارکت ۴۷ درصدی خیرین در تأمین اعتبارات فضاهای آموزشی افتتاح شده در ۶ ماهه اول سال


بهره‌برداری از سالن ورزشی خیرساز در روستای ابراهیم‌آباد بوئین زهرا

سالن ورزشی امیر محمد انصاری روستای ابراهیم‌آباد بوئین زهرا ( بنام حاجیه خانم ربابه نیکخواه بابایی مادر تیمسار) با 730 مترمربع زیربنا و 15 میلیارد ریال هزینه با حضور جمالی‌پور استاندار، فرخزاد معاون عمرانی استاندار، مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش و جمعی از خیرین و مردم توسط جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

25 درصد هزینه این پروژه به همت خیر نیک‌اندیش مدرسه‌ساز امیر محمد انصاری پرداخت شده است.

این خیر نیک اندیش پیش از این مجتمع شبانه‌روزی تیمسار انصاری ابراهیم‌آباد شامل دبیرستان شبانه‌روزی و سلف سرویس را با هزار و 200 متر زیربنا در زمینی به مساحت 5 هزار و 500مترمربع احداث کرده است.

 

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس قزوین مدارس خیرساز


نظر شما :