با حضور مدیرکل نوسازی مدارس گلستان:

اعضای شورای بانوان خیّر مدرسه‌ساز استان تجلیل شدند

۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۵ کد : ۲۷۲۸ گلستان
مدیرکل نوسازی مدارس گلستان گفت: با توجه به برگزاری همایش ملی بانوان و خانواده خیّرین مدرسه‌ساز، از اعضای شورای بانوان خیّر مدرسه ساز اداره‌کل نوسازی مدارس استان قدردانی شد.
اعضای شورای بانوان خیّر مدرسه‌ساز استان تجلیل شدند

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس گلستان، در راستای برگزاری همایش ملی بانوان و خانواده خیّرین مدرسه‌ساز با شعار «بانوی ایرانی، مدرسه مهربانی» و اجرایمصوبات شورای بانوان طی جلسه‌ای با حضور یاسر لیوانی مدیرکل نوسازی مدارس استان، معاونان و مشاور امور بانوان نوسازی مدارس، از اعضای شورای بانوان خیر مدرسه‌ساز استان قدردانی شد.

لیوانی ضمن قدردانی از اعضای شورای بانوان در خصوص عملکرد یکساله این شورا گفت: حوزه مشارکت‌های مردمی جایگاه و تأثیر گذاری بسزایی در مشارکت و جذب خیّرین مدرسه‌ساز استان دارد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان تشکیل شورای بانوان خیر مدرسه ساز در حوزه مشارکت‌های مردمی را گامی مؤثر برای  افزایش کارآمدی و ارتقای فعالیت‌های مربوط به شناسایی و جذب خیرین مدرسه‌ساز و استفاده از ظرفیت‌های این عرصه دانست.

در ادامه این جلسه در خصوص عملکرد یکساله شورا بحث و تبادل نظر شد و اعضای شورای بانوان پیشنهادهای خود را به منظور حفظ و نگهداری مدارس خیّر ساز، نحوه و زمان دیدار با بانوان خیّر مدرسه‌ساز استان و مدارس آنها اعلام کردند.

 

 

 

کلید واژه ها: مشارکت خیّرین مدرسه‌ساز شورای بانوان خیر مدرسه ساز نوسازی مدارس گلستان


نظر شما :