با حضور مسئولان استانی صورت گرفت؛

افتتاح مدرسه هوشمند خیرساز در شهرستان میناب

۲۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۷ کد : ۲۷۳۲ هرمزگان
مدرسه هوشمند ۶ کلاسه « قضایی » در روستای کریان و مدرسه ۳ کلاسه روستای جعفرآباد در شهرستان میناب به همت خیرین افتتاح شد.
افتتاح مدرسه هوشمند خیرساز در شهرستان میناب

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان، مدرسه 6 کلاسه قضایی در روستای کریان با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان، نوید احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی، افتتاح و بهره‌برداری شد.

احمدی در حاشیه افتتاح این پروژه گفت: مدرسه ابتدایی قضایی با زیربنای 420 متر فضای آموزشی، سرویس بهداشتی، آبخوری، محوطه سازی ودیوارکشی احداث شده است.

وی هزینه ساخت این مدرسه را یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: 70 درصد از این اعتبار را شرکت ملی ساختمان(پیمانکار سد سرنی) و 30 درصد را هم اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان پرداخت کرد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان به هوشمند بودن این مدرسه اشاره و اظهار کرد: همه کلاس‌های پایه ششم مقاطع ابتدایی و تمام پایه‌های مقاطع متوسطه اول و دوم که توسط نوسازی مدارس ساخته می‌شوند، به امکانات هوشمند مجهز هستند.

وی تصریح کرد: آموزش دانش‌آموزان با استفاده از امکانات نوین و تجهیز کلاس‌های مدارس به بُرد هوشمند پیش نیاز ورود به دنیای فناوری‌های جدید و کتاب‌های الکترونیکی است.

احمدی درباره افتتاح همزمان پروژه تکمیلی مدرسه ابتدایی سه کلاسه روستای جعفرآباد سرنی با این پروژه که به صورت ویدئو کنفرانس انجام شد، گفت: این پروژه 217 مترمربع زیربنا دارد و شامل سه کلاس درس و یک آزمایشگاه است.

وی افزود: برای اجرای این پروژه 250 میلیون تومان هزینه شده که 100 میلیون آن را شرکت ملی ساختمان پیمانکار سد سرنی پرداخت کرده است.

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس هرمزگان مدرسه خیّرساز


نظر شما :