مدیرکل نوسازی مدارس لرستان:

استانداردسازی سیستم گرمایشی تا پایان آبان‌ماه

۰۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۵ کد : ۲۷۹۴ لرستان
مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: تاکنون سیستم گرمایشی بیش از ۲ هزار کلاس درس استانداردسازی شده است و تا پایان آبان‌ماه هم تمام مدارس استان تکمیل می‌شود.
استانداردسازی سیستم گرمایشی تا پایان آبان‌ماه

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس لرستان، عملیات ساخت استخر سرپوشیده دانش‌آموزی بخش ویسیان با حضور محمدرضا حیدری مدیرکل نوسازی مدارس استان، محمد بیرانوندی نماینده مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی و برخی دیگر از مسئولان استانی آغاز شد.

در این مراسم حیدری اظهار کرد: اداره کل نوسازی مدارس در مورد استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی اقدام به استانداردسازی 2 هزار و 881 کلاس درس کرده است که امیدواریم تا پایان آبان‌ماه همه این مدارس مجهز به سیستم‌های گرمایشی استاندارد شوند.

وی در خصوص ساخت استخر ویسیان افزود: این پروژه با زیربنای 2 هزار و 22 متر مربع و زیربنای سالن الحاقی 946 متر، با اعتبار 75 میلیارد ریالی ساخته خواهد شد .

در ادامه این مراسم بیرانوندی اهمیت این پروژه را در دو مقوله حائز اهمیت دانست و گفت: نخست در موضوع آسیب‌های اجتماعی و مهاجرت معکوس روستائیان، وجود چنین پروژه‌هایی نکته اتکایی برای مردم ناحیه به منظور بازگشت به مناطق آبا و اجدادی خود است و در وهله دوم، ساخت اماکن ورزشی برای تربیت و شادابی جوانان آن منطقه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس لرستان استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس


نظر شما :