به همت بانوی خیّر مدرسه‌ساز؛

عملیات ساخت مدرسه ۳ کلاسه در گمیشان آغاز شد

۱۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۱ کد : ۲۸۳۴ گلستان
عملیات احداث مدرسه ۳ کلاسه خیرساز به همت بانویی خیّر در روستای سقرتپه شهرستان گمیشان گلستان آغاز شد.
عملیات ساخت مدرسه ۳ کلاسه در گمیشان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس گلستان، مراسم کلنگ زنی مدرسه خیّرساز سه کلاسه خانم منصوره بنایی کاشانی در روستای سقرتپه شهرستان گمیشان با حضور معاون اداری، پشتیبانی، معاون مشارکت‌های مردمی و مشاور امور بانوان نوسازی مدارس گلستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی، انجام شد.

منصور عسگری معاون اداری و پشتیبانی نوسازی مدارس گلستان در این مراسم ضمن قدردانی از حضور و مشارکت بانوان خیّر مدرسه‌ساز در امر مقدس مدرسه سازی گفت: در استان اقدامات مؤثری توسط بانوان و خانواده خیّرین مدرسه ساز انجام شده است و حضور بانوان می‌تواند نقش بسزایی در جذب و مشارکت بیشتر خیّرین مدرسه‌ساز و گسترش فرهنگ مدرسه‌سازی در کشور داشته باشد.

عسگری افزود: پروژه‌ای که امروز شاهد کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی آن هستیم با سه کلاس درس و زیربنای 306 مترمربع فضای آموزشی و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و یکصد میلیون تومان به صورت مشارکتی احداث می‌شود.

وی افزود: از اعتبار پیش‌بینی شده در این پروژه مبلغ 600 میلیون تومان توسط بانوی خیّر مدرسه ساز منصوره بنایی کاشانی اهدا و مبلغ باقی‌مانده از محل اعتبارات نوسازی مدارس گلستان هزینه خواهد شد.

 

 

 

کلید واژه ها: کلنگ زنی مدارس خیّرساز مشارکت بانوان خیّر مدرسه ساز نوسازی مدارس گلستان


نظر شما :