معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی:

خیّرین الگوی تمام‌عیار فعالیت‌های سازمان نوسازی مدارس هستند

۱۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۰ کد : ۲۹۴۳ اخبار مهم
معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور با تجلیل از خدمات خیرین مدرسه‌ساز در مشهد گفت: خیرین الگوی تمام‌عیار فعالیت‌های سازمان نوسازی مدارس هستند.
خیّرین الگوی تمام‌عیار فعالیت‌های سازمان نوسازی مدارس هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، عملیات ساخت مدرسه ویژه دانش‌آموزان با نیازهای ویژه با حضور سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور، محمد رکوعی معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، حسین‌پور مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی، ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور و جمعی از مسئولان استانی و کوچکترین عضو خانواده دکتر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور خیرین آغاز شد.

در این مراسم  دکتر محمد رکوعی با اشاره به اهمیت تشویق و ترغیب نیکوکاران برای استمرار امر مقدس مدرسه‌سازی اظهار کرد: اگر امروز مجموعه سازمان نوسازی مدارس کشور به خدمات و رسالت خود افتخار می‌کند، بخش عمده‌ای از آن را مدیون خیرین نیک اندیش مدرسه‌سازاست.

وی افزود: خیّرین الگوی تمام‌عیار فعالیت‌های سازمان نوسازی مدارس هستند و برای تکریم این افراد از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود و این کار را وظیفه خودمان می‌دانیم.

دکتر ناصرقفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، هدف از مشارکت دادن نوه سه ساله خود در مدرسه‌سازی را فرهنگ‌سازی این راه خداپسندانه دانست و گفت: سعی دارم سنت نیک مدرسه‌سازی را در خانواده حفظ کنم؛ خاندان قفلی پیش از این در احداث تعداد زیادی مدرسه مشارکت داشته‌اند.

حسین‌پور مدیرکل نوسازی مدارس استان خراسان رضوی هم با اشاره به اثر مثبت کار خیر مدرسه‌سازی اظهار کرد: مدرسه‌سازی باعث می‌شود فرزندان این مرز و بوم در فضاهایی مناسب، به تحصیل علم بپردازند و در آینده به میهن اسلامی و مردم خدمت کنند.

وی با اشاره به اینکه مدرسه‌سازی یک سنت حسنه است که نام نیک خیرین را ماندگار می‌کند، بیان کرد: افرادی که تمکن مالی دارند با مشارکت در این کار خیر دولت را در تامین فضاهای آموزشی مورد نیاز یاری کنند.

وی در ادامه با اشاره به رشد کمک‌های مردمی در سالیان اخیر گفت: خراسان رضوی همواره مقام اول مشارکت خیرین در مدرسه سازی را داراست که این امر مسلماً در سایه برکات وجود بارگاه منور رضوی در این استان است.

کلید واژه ها: خیرین مدرسه‌ساز نوسازی مدارس خراسان رضوی


نظر شما :