به همت خیرین مدرسه‌ساز صورت گرفت؛

بهره برداری از ۱۷ کلاس درس جدید در حاجی‌آباد بیرجند

۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۶ کد : ۲۹۶۹ خراسان جنوبی
۲ مدرسه خیرساز در روستای حاجی‌آباد بیرجند به همت خیرین و به طور مشارکتی افتتاح شد.
بهره برداری از ۱۷ کلاس درس جدید در حاجی‌آباد بیرجند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی، دبیرستان 9 کلاسه رباب سیار و دبستان 8کلاسه رضا مقصود در روستای حاجی آباد بیرجند به همت خیرین با حضور بیکی مدیرکل نوسازی مدارس استان، زهرا گیتی‌نژاد مدیر عامل موسسه مهر گیتی و خیرین پروژه‌های مذکور  افتتاح شد.

بیکی در آیین بهره‌برداری از دو مدرسه خیرساز در حاجی‌آباد بیرجند اظهار کرد: پروژه‌های مذکور شامل دو مدرسه با 17 کلاس درس و زیر بنای 1600 متر مربع ساختمان آموزشی و اعتبار بالغ بر سه و نیم میلیارد تومان بوده است که با مشارکت موسسه مهرگیتی و اداره کل نوسازی مدارس استان تکمیل و شاهد بهره برداری آن هستیم.

وی میزان اعتبار دبیرستان 9 کلاسه رباب سیار را بالغ بر دو میلیارد تومان دانست که 800 میلیون تومان از اعتبار مورد نیاز این مدرسه توسط خیّر پروژه و مابقی آن از محل اعتبارات استانی تامین و هزینه شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس مدرسه 8 کلاسه رضا مقصود را دیگر پروژه بهره‌برداری شده دانست که میزان اعتبار هزینه شده برای آن بالغ بر یک میلیارد و 400میلیون تومان بوده و میزان مشارکت خیر در این پروژه بالغ بر 350 میلیون تومان برآورد شده است.

بیکی ابراز امیدواری کرد که با مشارکت خیرین و در کنار تخصیص به موقع اعتبارات دولتی در آینده نزدیک شاهد رفع کمبود فضاهای آموزشی در استان  خراسان جنوبی باشیم.

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خراسان جنوبی مدرسه خیّرساز


نظر شما :