با حضور مسئولان استانی؛

سالن ورزشی هنرستان «استاد شهریار» اردبیل افتتاح شد

۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۰ کد : ۲۹۷۲ اردبیل
سالن ورزش استاد شهریار ناحیه یک اردبیل با زیر بنای ۸۶۵ متر مربع با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، به بهره برداری رسید.
سالن ورزشی هنرستان «استاد شهریار» اردبیل افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس اردبیل، دولت لطفی در این آیین اظهار کرد: امسال هفت فضای آموزشی با 55 کلاس درس و با هزینه‌ای بالغ بر 18 میلیارد تومان، به فضاهای آموزشی شهرستان اردبیل اضافه شده است.

وی با بیان اینکه سالن ورزشی هنرستان استاد شهریار ناحیه یک با هزینه یک میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است، افزود: عملیات اجرایی، تعداد 2 فضای ورزشی در سطح شهرستان اردبیل رو به اتمام است که امیدواریم تا روزهای آینده به بهره‌برداری برسد.

لطفی در ادامه با بیان اینکه مناقصه 2 واحد آموزشی در مسکن مهر اردبیل در حال برگزاری است، تصریح کرد: عملیات اجرایی 6 واحد آموزشی با 66 کلاس درس در حال انجام است که تا مهر ماه 99 به آموزش و پرورش استان تحویل داده خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به استانداردسازی تاسیسات حرارتی در سطح استان اشاره کرد و گفت: عملیات استانداردسازی سیستم‌های حرارتی در 315 آموزشگاه استان که زیرساخت استفاده از بخاری‌های هوشمند و موتورخانه را دارند، شروع شده است که به زودی به اتمام خواهد رسید.

به گفته مدیرکل نوسازی استان در ابتدای سال تحصیلی جاری تجهیزات آموزشی بالغ بر یک میلیارد و 760 میلیون تومان به مدارس استان تهیه و ارسال شده است.

 

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس اردبیل سالن ورزشی


( ۱ )

نظر شما :