رئیس شورای بانوان خیّر مدرسه‌ساز کشور:

پویایی و نشاط جامعه متاثر از شادابی زنان است/ زنان مرکز ثقل جامعه هستند

۲۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۰ کد : ۳۰۶۳ اخبار برگزیده
سومین همایش ملی بانوان و خانواده خیرین مدرسه‌ساز با شعار "بانوی ایرانی، مدرسه مهربانی" به همت سازمان نوسازی مدارس کشور در هتل پارسیان آزادی تهران با شرکت انبوه بانوان خیّر مدرسه‌ساز از سراسر کشور برگزار شد.
پویایی و نشاط جامعه متاثر از شادابی زنان است/ زنان مرکز ثقل جامعه هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، خدیجه نیزاری رئیس شورای بانوان خیر مدرسه‌ساز کشور در ابتدای این همایش با تشکر از توجه ویژه رئیس سازمان نوسازی مدارس به نقش و جایگاه زنان و ارج نهادن به بانوان خیّر، شکل گیری شورای بانوان خیر‌ مدرسه‌ساز را گامی مثبت درجهت ترغیب و شناسایی بانوان خیّر قلمداد کرد.

وی گفت: با توجه به آیه شریفه قرآن خداوند اماناتی را به انسان عرضه کرده که به عقیده مفسرین این امانت عشق و علم است که مدرسه تجلی‌گاه این امانت است.

نیزاری اظهار داشت: پویایی و نشاط جامعه متاثر از شادابی و پویایی زنان است، چرا که زنان مرکز ثقل و توازن جامعه هستند.

زیبا صالح پور رئیس مجمع خیرین و شورای بانوان خیر مدرسه‌سار استان خوزستان هم با تقدیر از نگاه ویژه وزیر آموزش و پرورش به وضعیت مدارس، از رئیس سازمان نوسازی مدارس به جهت تکریم بانوان خیر مدرسه‌ساز تشکر کرد و گفت: بعد از نیم قرن معلمی یقین دارم که توجه به معلم و دانش آموز و مدرسه زیربنا و عامل رشد و تحول اجتماع است و این مهم نیازمند توجه همه مسئولان و مردم عزیزمان است.

گیتی نژاد مدیرعامل موسسه خیریه مهرگیتی نیز دربخشی از این پنل با اشاره به توجه به زیرساخت‌ها در توسعه جوامع اشاره کرد و گفت: ما این اولویت را به عنوان هدف مورد توجه خود برگزیده‌ایم و به ایجاد سخت‌افزار مناسب محیط آموزشی باور داریم.

وی گفت: باید همه تلاش کنیم  فضای فیزیکی مناسب را برای کودکان کشور فراهم آوریم تا با آرامش به یادگیری و علم آموزی بپردازند.


نظر شما :