با حضور معاون فنی ونظارت سازمان نوسازی مدارس؛

مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان برگزار شد

۰۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۰ کد : ۳۰۷۹ اخبار مهم
معاون فنی ونظارت سازمان نوسازی مدارس با تاکید بر اجرای سیاست‌های اصلی سازمان مراسم تکریم و معارفه سرپرست نوسازی مدارس هرمزگان و تجلیل از مدیرکل سایق این سازمان را برگزار کرد.
مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، داریوش ورناصری معاون فنی ونظارت سازمان نوسازی مدارس در آیین تکریم و معارفه مدیر کل سابق نوسازی مدارس و سرپرست جدیداین اداره کل که با شرکت جمعی از مسئولان استانی برگزار شد؛ جایگزینی شیوه‌های نوین در ساخت و ساز مدارس و جمع آوری مدارس خشتی و گلی را از اولویت‌های این سازمان ذکر کرد.

وی حذف مدارس خشتی وگلی و سنگی را از دیگر اولویت سازمان نوسازی دانست و عنوان کرد: جمع آوری مدارس خشتی و گلی به پایان کار خود نزدیک شده و طرح حذف مدارس سنگی نیز تامین اعتبار شده است که استان‌ها باید پیگیر جذب آن باشند.

ورناصری از «مدیریت سبز در فضاهای آموزشی» به عنوان یکی از مهمترین سیاست های سازمان نوسازی مدارس کشور نام برد و اظهار کرد: سعی بر آن است نخستین همایش ملی مدیریت سبز در مدارس را در سال جاری برگزار کنیم.

وی از کیفیت‌بخشی به پروژه‌ها به عنوان یکی دیگر از سیاست های مهم سازمان یاد کرد و با اشاره به کمبود مدارس در جزایر کیش و قشم، گفت: طبق اساسنامه مناطق آزاد، ساخت و ساز روبناها که مدارس را نیز شامل می شود از وظایف مناطق آزاد است.

 تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و استانداردسازی کلاس ها در هرمزگان اولویت دارد

در ادامه سید فخرالدین هاشمی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در این آیین ضمن تجلیل از خدمات ارزنده مهندس احمدی، مدیرکل سابق سازمان نوسازی مدارس استان، اظهار کرد: از تمامی استعدادها و توانمندی های خود و همکاران برای بهبود وضعیت فضاهای آموزشی در استان بهره خواهم گرفت.

سرپرست نوسازی مدارس استان هرمزگان با اشاره به چالش های حوزه نوسازی مدارس استان، به تشریح ظرفیت های موجود این حوزه پرداخت و افزود: رشد 150 درصدی مشارکت خیرین و وجود همکاران پرتلاش در مجموعه اداره کل نوسازی که خود به نوعی از خیرین به شمار می‌رود، بخشی از ظرفیت‌های نوسازی مدارس هرمزگان است.

هاشمی تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خیرساز و توجه ویژه به استانداردسازی مدارس را به عنوان سیاست‌های این اداره کل برشمرد و با اشاره به تعامل خوب مجموعه آموزش و پرورش، گفت: حمایت و همراهی سازمان نوسازی مدارس کشور و مدیریت عالی استان نیز ما را به ادامه راه خوشبین می کند.

 گفتنی است؛ در این آیین از خدمات دو ساله « نوید احمدی » مدیرکل سابق نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان تجلیل و « سید فخرالدین هاشمی » نیز به عنوان سرپرست این اداره کل معرفی شد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس هرمزگان


( ۲ )

نظر شما :