در پیام رئیس سازمان نوسازی به مناسبت آغاز هفته بسیج:

آرامش امروز کشور مرهون اراده پولادین بسیجیان است

۰۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۵ کد : ۳۰۸۲ اخبار مهم
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در پیامی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، حضور این لشکر مخلص را عامل امنیت و آرامش امروز کشور دانست.
آرامش امروز کشور مرهون اراده پولادین بسیجیان است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیامی صادر کرد که مشروح ان در ادامه آمده است:

پنجم آذرماه هرسال فتح بابی از اتحاد و همبستگی نیروهای داوطلب جهادگر را گرامی می‌داریم که چهار دهه پیش به فرمان هوشمندانه امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب در قالب نیروهای بسیجی سازماندهی شدند تا با روحیه‌ای مملو از اخلاص و اعتقاد به اسلام گام در مسیر آبادی این مرز و بوم بردارند.

مصداق بارز فداکاری‌ها و جانفشانی‌های نیروهای بسیج نه در دوران جنگ بلکه در سال‌های بعد و حتی در مواجه با جنگ نرم کنونی استمرار داشته است؛ نیروهایی آزاده از پیر و جوان گرفته تا  زن و مرد گروه گروه در صف خدمتگزاری دست به کار شده‌اند و جلوه‌های موفقیت و بصیرت در برابر دشمنان را نمایش می‌دهند.

امروز هم نیروهای بسیجی با هدایت مقام عظمای ولایت مسیر پیشینیان را ادامه می‌دهند و با عزمی راسخ پای در میدان عمل گذاشتند؛ اکنون بیانیه گام دوم انقلاب هم به تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب راه روشنی است تا مسیر پر ثمر بسیجیان بیش از پیش پربار شود.

حضور پر شور مردم انقلابی در راهپیمایی حامیان ولایت هم مصداق بارز مسیر پرثمر بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که آن را به فال نیک گرفته و آرزومند تداوم این روحیه بسیجی در میان ملت شریف ایران هستیم.

امروز که آرامش و امنیت‌ کشور را مدیون و مرهون اراده پولادین بسیجیان می‌دانیم، بر خود لازم دانستیم  آغاز هفته بسیج، این مدرسه عشق را به لشکر مخلص خداوند که تعبیر هوشمندانه معمار کبیر انقلاب است، گرامی داشته و آن را به ملت شریف و حماسه‌ساز ایران تبریک بگوییم.

کلید واژه ها: سازمان نوسازی مدارس کشور هفته بسیج


نظر شما :