به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج؛

مدرسه‌سازی از جنس تفکر و گفتمان بسیجی است

۰۸ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۳ کد : ۳۰۹۰ گیلان
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس گیلان ضمن تجلیل از کارکنان بسیجی این سازمان، مدرسه‌سازی را از جنس تفکر و گفتمان بسیجی دانست.
مدرسه‌سازی از جنس تفکر و گفتمان بسیجی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گیلان، عظیم امام پناهی معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی و فرمانده پایگاه شهید چمران اداره کل نوسازی مدارس استان در مراسم تجلیل از بسیجیان  اداره کل نوسازی مدارس استان ضمن گرامیداشت و تبریک هفته بسیج، بیان کرد: نقش تحول‌آفرین فرهنگ بسیجی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی قابل توجه و حائز اهمیت است.

 وی با بیان اینکه اهمیت بسیج در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تلاش در راستای تحقق اهداف آرمانی انقلاب اسلامی برکسی پوشیده نیست یادآور شد: بسیج در طول دوران انقلاب، حماسه‌های ماندگاری را در حوزه‌های مختلف خلق کرده است.

امام پناهی به برنامه‌های اجرا شده توسط اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان در طول هفته بسیج اشاره کرد و گفت: مدرسه‌سازی از جنس تفکر و گفتمان بسیجی است که کارکنان نوسازی مدارس با این تفکر عاشقانه به کار خود می پردازند.

فرمانده پایگاه شهید چمران  در ادامه اذعان داشت: فرهنگ بسیجی فرهنگی ارزشمند و ماندگار  و یادگار حضرت امام راحل(ره)  است.

امام پناهی با بیان اینکه همه باید تفکر بسیجی را در دستور کار قرار دهند، تصریح کرد: با تفکر بسیجی می‌توان مشکلات کشور را حل کرد چراکه ایدئولوژی بسیج برگرفته از قیام عاشورا  و اندیشه و فرهنگ بسیج با پیروزی انقلاب اسلامی  ظهور پیدا کرد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس گیلان


نظر شما :