با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز صورت گرفت؛

بهره برداری از ۳ پروژه آموزشی خیرساز در خراسان رضوی

۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۴ کد : ۳۰۹۳ خراسان رضوی
سه پروژه آموزشی خیرساز در شهرستان‌های نیشابور و تبادکان خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید.
بهره برداری از ۳ پروژه آموزشی خیرساز در خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، دبستان‌های  سیده درسا حسینی و سید پارسا حسینی که به همت خیر نیک اندیش  سیدرضا حسینی و با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان رضوی احداث شده است با حضور ابوالقاسم بابایی معاون اجرایی اداره کل نوسازی مدارس استان به بهره برداری رسید.

در این مراسم بابایی با  تشکر از خیرین مدرسه‌ساز بیان کرد: آنها جلوه‌های ناب اخلاص، ایثار و صداقت را در فضای کشور و خراسان رضوی طنین‌انداز کرده‌اند، انسان‌های بزرگی که ذره ذره سرمایه‌های مادی خود را در راه و رسم جاودانگی خالق هستی و فرزانگی آینده سازان نظام اسلامی ایران هزینه کردند و نام نیک خود را برخشت خشت مدارسی که بنا نهاده‌اند نیکو و جاودانه ساخته‌اند.

این مدارس 14 کلاسه ، با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال احداث شده و در اختیار دانش آموزان شهرستان نیشابور قرار گرفتند.

بهره‌برداری از دبیرستان خیرساز در روستای فریزی تبادکان مشهد

دبیرستان خیرساز «علی حیدر علی» در روستای فریزی منطقه تبادکان شهرستان مشهد که دارای 9 کلاس درس با حضور مسئولان استانی افتتاح شد.

این مدرسه با 900 متر مربع زیربنا در مجموع 16 میلیارد ریال برای آن هزینه شده است که این مبلغ توسط خیر نیک‌اندیش آقای «حسن حیدر علی » تأمین و پرداخت شده و اسم مدرسه به نام «علی حیدر علی » پدر این فرد نیک اندیش نامگذاری شده است.

گفتنی است؛ نظارت بر اجرای پروژه و تجهیز آن به وسایل آموزشی و کمک آموزشی توسط اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان انجام شده است.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خراسان رضوی خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :