به همت مسئولان استانی؛

پروژه‌های آموزشی خیرساز در کهگیلویه و بویر احمد بهره برداری شدند

۰۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۱ کد : ۳۰۹۸ اخبار استان ها
خوابگاه دبیرستان شبانه روزی دخترانه حضرت رقیه‌(س) بخش چاروسا و مدرسه ۶ کلاسه بنت‌الهدی روستای درغک بخش دیشموک کهگیلویه و بویراحمد با حضور جمعی ازمسئولان استان و منطقه به بهره‌برداری رسید.
پروژه‌های آموزشی خیرساز در کهگیلویه و بویر احمد بهره برداری شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد، پیروز کرمی در آیین افتتاح این پروژه‌ها ضمن گرامیداشت هفته بسیج‌‎، بیان کرد: خوابگاه دبیرستان شبانه‌روزی بخش چاروسا، نیاز اساسی و دغدغه مهم اهالی و آموزش پرورش منطقه بود که با مشارکت خیر نیک‌اندیش «تدین» ساخته و‌ مشکل خوابگاهی دختران دانش‌آموز روستاهای منطقه برطرف شد.

وی اضافه کرد: تجهیزات لازم خوابگاهی و آموزشی برای استفاده دانش‌آموزان در این فضا مستقر شده است و این خوابگاه با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان‌،‌ در زمینی به مساحت 1800 متر‌مربع و زیربنای 1037 مترمربع احداث شد. 

افتتاح مدرسه 6 کلاسه به همت بنیاد برکت

علاوه بر این افتتاحیه، مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاح مدرسه 6 کلاسه به همت بنیاد برکت با بیان اینکه تاکنون 18مدرسه با مشارکت بنیاد برکت در استان ساخته شده است، بیان کرد: 20 طرح آموزشی با 222 کلاس درس با مشارکت بنیاد برکت در مناطق محروم و روستایی استان درحال احداث بوده که 15میلیاردتومان اعتبار برای ساخت و تکمیل این طرح‌ها اختصاص داده شده است و این پروژه‌ها تا 2 سال آینده به بهره‌برداری برسد.

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کهگیلویه و بویر احمد خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :