به همت زوج فرهنگی مدرسه ساز؛

مدرسه ۶ کلاسه روستای گیفان بجنورد افتتاح شد

۰۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۶ کد : ۳۱۰۵ خراسان شمالی
مدرسه ۶ کلاسه شهید «حمیدرضا عزیزی» روستای گیفان بجنورد به همت یک زوج فرهنگی مدرسه‌ساز افتتاح شد.
مدرسه ۶ کلاسه روستای گیفان بجنورد افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان شمالی، امین فلاح در مراسم افتتاح مدرسه 6 کلاسه خیرساز در روستای گیفان بجنورد، اظهار کرد: این مدرسه با زیر بنای 320 مترمربع و اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال احداث شده که 2 میلیارد ریال آن به همت خیران اصلی و 25 نفر از خیران در قالب طرح روزی به یاد دیروز تعهد شده است.

فلاح ضمن تشکر از خیرین مدرسه‌ساز بیان کرد: این عمل نمونه بارز مشارکت در توسعه محلی است که دانش‌آموزان دیروز این مدرسه فضایی نو، ایمن و استاندارد را برای آیندگان و دانش آموزان امروز می‌سازند و این اقدام نیکو تکرار خواهد شد.

وی با اشاره به سهم بالای نیازهای فضای آموزشی مدارس و کافی نبودن اعتبارات دولتی در این زمینه بیان کرد: نیازمند حضور خیران مدرسه‌ساز هستیم تا این خلاء جبران شود.

در ادامه خیر نیک‌اندیش، حانم عزیزی گفت: خدا را شاکرم که آرزوی بزرگ زندگیم محقق شده و امیدوارم با فراهم شدن شرایط مناسب در روستاها، مهاجرت معکوس شتاب بیشتری گرفته و این خود کمک بزرگی برای توسعه است.

علی وداد نیز در پایان مراسم و در ادامه صحبت‌های همسرش بیان کرد: خداوند بزرگترین معلم دنیاست و من هم خوشحالم که معلم هستم و از همسرم برای حمایتش درساخت مدرسه تشکر کرده و امیدوارم دانش آموزان این دیار هم در آینده به مدارج بالایی برسند.

کلید واژه ها: خراسان شمالی خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :