به همت خیرین مدرسه‌ساز صورت گرفت؛

آغاز عملیات احداث ۴ مدرسه در روستاهای شهرستان میناب

۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۵ کد : ۳۱۱۳ هرمزگان
کلنگ احداث چهار مدرسه خیرساز در مناطق روستایی شهرستان میناب با حضور سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان، به زمین زده شد.
آغاز عملیات احداث ۴ مدرسه در روستاهای شهرستان میناب

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان، سید فخرالدین هاشمی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در این آیین از مدرسه‌سازی به عنوان باقیات و صالحات یاد کرد و گفت: فراهم کردن شرایط برای امکان تحصیل دانش آموزان در فضای امن از کارهای خیر ماندگار است.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و وجود مدارس تخریبی و غیراستاندارد، از همه کسانی که تمکن مالی دارند درخواست  کرد که با ورود به امر خیر مدرسه‌سازی، در راستای توسعه و آبادانی استان سهیم شوند.

سرپرست اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان بیان کرد: کلنگ ساخت 2 مدرسه، سه کلاسه در روستای نخل ابراهیمی با زیر بنا 144متر مربع واعتبار هرکدام 800 میلیون تومان به زمین زده شد؛ هر کدام از این مدارس به ترتیب با مشارکت خیرین نیک‌اندیش درویشی و زاهدی و اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ساخته خواهند شد.

هاشمی افزود: مدرسه 3 کلاسه روستای ذر توجی نیز با زیربنای 144مترمربع و اعتبار 800 میلیون تومان شامل دیوارکشی، محوطه‌سازی و سرویس بهداشتی به صورت مشارکتی و به همت خیر نیک‌اندیش بهمن پور کلنگ‌زنی شد.

وی اضافه کرد: کلنگ‌زنی مدرسه 6 کلاسه روستای دم شهر با زیربنا 380 متر مربع و اعتبار 2میلیارد تومان هم با مشارکت خیر نیک‌اندیش بهمن پور بود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس هرمزگان


نظر شما :