با حضور مسئولان کشوری؛

مراسم وداع با موسس خیریه «دست‌یاری به دشتیاری» برگزار شد

۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۶ کد : ۳۱۱۷ اخبار مهم
آیین تشییع و خاکسپاری «حسین علیمرادی» موسس خیریه «دست‌یاری به دشتیاری»، از جوانان خیر مدرسه‌ساز امروز (۱۰ آذرماه) برگزار شد.
مراسم وداع با موسس خیریه «دست‌یاری به دشتیاری» برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، آیین تشییع و خاکسپاری حسین علیمرادی جوان خیر مدرسه‌ساز، موسس خیریه دانشجویی «دست‌یاری به دشتیاری» که روز جمعه (8 آذرماه) بر اثر سانحه رانندگی در حین خدمت و بازدید از مدارس منطقه دشتیاری جان سپرد، با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش، مهراله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز، حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، مسئولان نهادهای خیریه دولتی و مردمی،  اهالی سیستان و بلوچستان و جمعی از دانشجویان دانشگاه علامه برگزار شد.

در این مراسم وداع، مسئولان حاضر ضمن تجلیل از اقدامات ارزشمند این جوان خیر نیک‌اندیش، او را به عنوان یک الگو برای جوانان و به ویژه دانشجویان دانستند.

مرحوم علیمرادی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی دانشگاه علامه طباطبائی(ره) و دانشجوی کارشناسی‌ارشد رشته حسابداری دانشگاه تهران بود؛ خیریه دست‌یاری به دشتیاری هم سال 1396 و در ادامه فعالیت کانون خیریه دانشگاه علامه طباطبائی(ره)  با ثبت در وزارت ورزش و جوانان شکل گرفت و اقدامات فرهنگی قابل توجهی را در منطقه دشتیاری رقم زد.

کلید واژه ها: سازمان نوسازی مدارس کشور حسین علیمرادی


( ۱ )

نظر شما :