به همت خیرین مدرسه‌ساز صورت گرفت؛

آغاز عملیات ساخت اولین مجتمع استثنایی طیف اوتیسم در بجنورد

۱۶ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۵ کد : ۳۱۵۰ خراسان شمالی
عملیات ساخت اولین مجتمع آموزشی استثنایی (طیف اوتیسم ) حضرت فاطمه الزهرا(س) در بجنورد به همت خیر مدرسه‌ساز آغاز شد.
آغاز عملیات ساخت اولین مجتمع استثنایی طیف اوتیسم در بجنورد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان شمالی، کلنگ احداث مجتمع آموزشی استثنایی(طیف اوتیسم ) حضرت فاطمه الزهرا(س) در بجنورد به همت حاج حسن صراف خیر مدرسه‌ساز و با حضور مسئولان استانی به زمین زده شد.

در این مراسم امین فلاح مدیرکل نوسازی مدارس خراسان شمالی گفت: این مجتمع ویژه دانش‌آموزان استثنایی طیف اوتیسم بوده که شامل بخش‌های عمومی، قسمت اداری، والدین، خدماتی و مربیان و پرسنل آموزشی و فضاهای تخصصی شامل فضای لازم برای بخش تشخیص و ارزیابی، کلاس‌های آموزشی، بخش درمانی، فضاهای کارگاهی، بخش پزشکی و روانپزشکی، فضاهای عبور و گذر و بخش مداخله به موقع است.

وی ادامه داد: این مجتمع خیرساز در زمینی به مساحت 7 هزار متر مربع و توسط واحد عمرانی خیریه حضرت فاطمه الزهرا احداث و توسط اداره کل نوسازی مدارس مراحل نظارت صورت می‌گیرد.

در ادامه صراف‌زاده بیان کرد: معتقدم هرکسی در این دنیا تا زمانی که فرصت دارد، کار خیر نکند باخته است چراکه معامله با خدا پرسودترین تجارت زندگی است و همواره در این معاملات ۱۰ برابر و حتی بیشتر سود کرده‌ام؛ همین مهم موجب شد که هر دفعه مشتاق‌تر از پیش برای این تجارت که حقیقتا سودش چندین برابر بیشتر از داشتن کارخانجات مختلف در سطح کشور است، فعال باشم.

این خیر نیک‌اندیش بیان کرد: با توجه بر نقش حائز اهمیت آموزش و لزوم پرورش دانش‌آموزان که آینده‌ساز کشورمان هستند عمده فعالیت بنده در حوزه مدرسه‌سازی بوده و هست اما گاها بنا به نیازی که در سایر موارد همچون موارد درمانی ایجاد شود، برای معامله با خدا حضور خواهم یافت.
 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خراسان شمالی مدارس استثنایی


نظر شما :