با‌ حضور مدیر‌کل دفتر حقوقی و ساماندهی فضاهای آموزشی در سمنان؛

جلسه ارزیابی عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان سمنان برگزار شد

۱۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۹ کد : ۳۱۵۹ سمنان
جلسه کمیته ارزیابی عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان سمنان با حضور مدیرکل دفتر حقوقی و ساماندهی فضاهای آموزشی و پرورشی سازمان نوسازی مدارس کشور و اعضای کمیته استانی برگزار شد.
جلسه ارزیابی عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان سمنان، در راستای سیاست‌های دولت مبنی بر توجه دستگاه‌های دولتی به ارزیابی عملکرد و بهره‌گیری از تجارب کارشناسان سازمان نوسازی مدارس کشور و برنامه و بودجه، جلسه آسیب‌شناسی کمیته‌ها با‌ حضور زهرا ارسنگ مدیر‌کل دفتر حقوقی و ساماندهی فضاهای آموزشی و پرورشی، نوروزی معاون دفتر حقوقی سازمان، فیض نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان و اعضای کمیته‌ ارزیابی عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان برگزار شد.

در این نشست که با هدف بررسی و بیان نقاط قوت و ضعف برنامه های تحول اداری برگزار شد، وضعیت شاخص‌های عمومی و اختصاصی اداره کل مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان با تاکید بر ضرورت ارزیابی فرایندها و عملکردها در ادارات گفت: هر سازمانی به منظور آگاهی از بازخورد عملکردها و فعالیت‌های خود به خصوص در محیط‌های پیچیده و پویا نیاز مبرم به ارزیابی دارد. از سوی دیگر فقدان وجود نظام ارزیابی و کنترل در یک سیستم به عدم برقراری ارتباط با محیط درون و برون اداره کل منجر می شود.

سعید هژبری در ادامه با اشاره به کسب رتبه دستگاه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در گروه دستگاه‌های اجرایی زیربنایی و تولیدی در سال‌های 96،97، ابراز امیدواری کرد: با مجموعه اقدامات انجام شده و رفع نقاط ضعف در شاخص‌های عمومی و اختصاصی رتبه ارزیابی عملکرد سال 1398 نسبت به سال قبل ارتقاء یابد.

مدیرکل دفتر امور حقوقی سازمان نوسازی مدارس کشور نیز در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل و کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان، بر ضرورت مشارکت همه کارکنان در کارگروه ارزیابی عملکرد و پیگیری امور تأکید کرد و گفت: کارشناسان مرتبط با هریک از کمیته‌ها در سازمان آماده هرگونه مشاوره و پاسخگویی به سؤالات اعضای کمیته‌ها خواهند بود.

در این جلسه ضمن بررسی مستندات بارگذاری شده درسال ۹۷ بر‌اساس شاخص‌های ارزیابی، کمبود مستندات مورد نظر و قابل تأمین از طریق سازمان مرکزی و راهکارهای اصلاحی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس سمنان


نظر شما :