به همت خیر مدرسه‌ساز؛

مدرسه ۵ کلاسه روستایی در گیلان بهره‌برداری شد

با حضور مدیرکل محترم نوسازی مدارس استان گیلان برگزار شد؛آیین افتتاح دبستان خیری در لاهیجان
۲۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۸ کد : ۳۲۲۴ گیلان
دبستان ۵ کلاسه زنده‌یاد «طاهره فکری دموچالی» به همت خیر مدرسه‌ساز در روستای شیخعلی کلایه رودبنه لاهیجان بهره‌برداری شد.
مدرسه ۵ کلاسه روستایی در گیلان بهره‌برداری شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گیلان؛ دبستان زنده‌یاد «طاهره فکری دموچالی» که به همت فرزند خیّر مدرسه‌سازش سید مرتضی فلاح علیدوست و با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس گیلان در روستای شیخعلی کلایه رودبنه لاهیجان بازسازی و تعمیر اساسی شده بود با حضور علی دقیق مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان، میرمسعودی رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز و یعقوبی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان و برخی دیگر از مسئولان استانی، شهر رودبنه و لاهیجان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

دقیق در این مراسم ضمن تجلیل از اقدامات خیرخواهانه خیّر نیک‌اندیش، افزود: خیرین برگزیدگان خداوند بزرگ هستند که در توسعه زیرساخت آموزشی تلاش می‌کنند.

وی با بیان اینکه گسترش فرهنگ مدرسه‌سازی نشان‌دهنده نوع‌دوستی مردم ماست، یادآور شد: همه باید در ترویج این فرهنگ مقدس نقش‌آفرین باشیم.

در ادامه سیدمرتضی فلاح علیدوست خیر مدرسه‌ساز ضمن ابراز خرسندی از انجام کار خیر و امر مقدس مدرسه سازی عنوان کرد: کار خیّر به انسان حسی زیبا و لذتی درونی می‌دهد.

وی با بیان اینکه این لحظات می‌توانند شیرین‌ترین لحظه زندگی باشد، یادآور شد: هدف نهایی ما در احداث این فضاهای آموزشی  کسب رضای خداوند متعال است.

شایان ذکر است دبستان زنده‌یاد طاهره فکری دموچالی روستای شیخعلی کلایه رودبنه لاهیجان با 5کلاس درس، نیازمند تعمیرات اساسی بود که در سال جاری با مشارکت و نظارت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس استان و به همت خیر نیک‌اندیش سید مرتضی فلاح علیدوست با اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان به صورت کامل بازسازی و مقاوم‌سازی شد که از این مبلغ 350میلیون تومان توسط خیّر نیک‌اندیش پرداخت شده است.

 

کلید واژه ها: مدرسه خیر ساز خیرین مدرسه ساز نوسازی مدارس گیلان


( ۲ )

نظر شما :