افنتاح مدرسه خیّر‌ساز در شهرستان جغتای خراسان رضوی

۲۶ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۸ کد : ۳۲۷۶ خراسان رضوی
یک دبستان سه کلاسه که با همت زوج خیّر مدرسه‌ساز محمد کیوانلو و حاجیه بی‌بی کیوانلو در بخش ریواده عبدل آباد شهرستان جغتای ساخته شده‌است به بهره‌برداری رسید.
افنتاح مدرسه خیّر‌ساز در شهرستان جغتای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، دبستان سه کلاسه برادران کیوانلو که به همت زوج خیّر مدرسه‌ساز محمدکیوانلو و حاجیه بی‌بی کیوانلو در بخش ریواده عبدل آباد شهرستان جغتای ساخته شده‌است به بهره‌برداری رسید.

این مدرسه سه کلاسه که دارای 200 مترمربع زیربنا می باشد، با مشارکت یک میلیارد ریالی این زوج خیّر به نام دبستان برادران کیوانلو شماره یک افتتاح شد.

در حاشیه افتتاح مدرسه کیوانلو، این زوج نیک اندیش با اهدای سه میلیارد و پانصد میلیون ریال ، کلنگ احداث یک مدرسه دیگر را در ریواده برزمین زدند.

همچنین با مشارکت خیرین تفاهم نامه ساخت یک کارگاه و یک مدرسه دیگر نیز با اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی منعقد شد.

بانوی نیک اندیش میترا شرافتی با مشارکت در ساخت کارگاه هنرستان شهر نشتیفان خواف در کار خیر مدرسه سازی سهیم شد. ساخت این فضای آموزشی با سایر فضاهای جنبی مجموعاً هفت میلیارد ریال هزینه در بردارد که با مشارکت 30 درصدی این بانوی خیّر احداث می شود.

خیّر نیکوکار شاهین شاهسوند نیز با پرداخت یک میلیارد و دویست میلیون ریال در احداث دبستان دو کلاسه روستای نقد‌علی علیا شهرستان صالح‌آباد مشارکت می‌کند. این فضای آموزشی نیز با زیربنای 120 مترمربع دو میلیارد و چهارصد میلیون ریال هزینه در‌بر‌دارد که مابقی از محل اعتبارات اداره‌کل نوسازی مدارس استان پرداخت خواهد شد .

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خراسان رضوی خیرین مدرسه‌ساز


( ۱ )

نظر شما :