با حضور مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور؛

نخستین انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز هرمزگان برگزار شد

۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۰ کد : ۳۳۰۹ هرمزگان
نخستین انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز هرمزگان با حضور محمدرضا جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، بیدار‌پور مدیرکل برنامه‌ریزی و تامین منابع سازمان نوسازی مدارس، هاشمی سرپرست اداره‌کل نوسازى مدارس استان و جمعی از خیرین نیک اندیش استانی در سالن اجتماعات اداره کل نوسازى مدارس هرمزگان برگزار شد.
نخستین انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز هرمزگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس هرمزگان، نخسین انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان هرمزگان با حضور بیدار‌پور مدیرکل برنامه‌ریزی سازمان نوسازی مدارس، سید فخرالدین هاشمی سرپرست اداره کل نوسازى مدارس استان، جعفری مدیر‌عامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز و جمعی از خیرین نیک‌اندیش هرمزگانی در سالن اجتماعات اداره‌کل نوسازى مدارس استان برگزار شد.

در این مراسم، جعفری مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور در سخنانی خیرین مدرسه‌ساز را پیشگامان عرصه تعلیم و تربیت دانست و گفت: خیرین نشان داده‌اند که به این امر واقف هستند که برای رسیدن به استانداردهای جهانی ضمن توجه به تلاش‌های صورت گرفته راه بسیاری سختی درپیش است.

وی با اشاره به کمبود تجهیزات مناسب در هنرستان‌ها خاطر‌نشان کرد: دربحث مدارس استثنایی نیز با کمبود فضای مناسب برای دانش آموزان کم‌توان روبه‌رو هستیم که فائق آمدن بر این کاستی‌ها همت خیرین نیک‌اندیش را می طلبد و نیاز به تحول اساسی دراین حوزه احساس می شود .

بیدار‌پور مدیرکل برنامه ریزی و تامین منابع سازمان نوسازی مدارس کشور نیز با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای جذب منابع مالی گفت: با پیگیری‌هایی که صورت گرفته مشکل اختصاص انشعابات آب و برق برای مدارس خیر‌ساز مرتفع شده است. 

در این مراسم پس از عضوگیرى در هیات مدیره از میان 19 نامزد، اعضاى هیئت مدیره انجمن خیرین مدرسه‌ساز با آراى حاضرین در جلسه انتخاب شدند که به ترتیب سید عبدالله هاشمی، صدیق بنا، علاءالدین عزیزی، صلاح‌الدین احمدی، خدیجه هاشمی، علی‌اصغر اسدپور و عارف مدنی بعنوان اعضاى اصلى هیات مدیره انتخاب شدند و ملیحه طاهری و اسماعیل امینایى به عنوان اعضای على‌البدل انتخاب شدند. همچنین سید مرتضی هاشمی و عباس جمال‌الدینی بعنوان بازرسین اصلى؛ و محمود خطیبی‌زاده و ابوطالب سالاری به عنوان بازرسین علی البدل معرفی شدند.

 

کلید واژه ها: هرمزگان نوسازی مدارس خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :