با حضور مدیران مدارس روستایی برگزار شد؛

جشن جمع آوری بخاری‌های نفتی مدارس استان قزوین

۰۳ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۵ کد : ۳۳۳۹ قزوین
جشن جمع‌آوری بخاری‌های نفتی مدارس استان قزوین و دوره آموزشی نحوه استفاده از رادیاتورهای برقی با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان و مدیران مدارس روستایی برگزار شد.
جشن جمع آوری بخاری‌های نفتی مدارس استان قزوین

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس استان قزوین، جشن جمع‌آوری بخاری‌های نفتی مدارس استان و دوره آموزشی نحوه استفاده از رادیاتورهای برقی با حضور مدیرکل نوسازی مدارس و مدیران مدارس روستایی استان برگزار شد.

علی عسگر جوانبخت مدیرکل نوسازی مدارس استان در این مراسم با اشاره به برنامه ویژه سازمان نوسازی مدارس کشور در استاندارد‌سازی سامانه‌های گرمایشی مدارس گفت: پس از حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه شین‌آباد، بر‌اساس تصمیم دولت، مقرر شد بخاری‌های نقتی از کلاس‌های درس جمع‌آوری شده و با بخاری ‌های گازی و رادیاتور برقی جایگزین شوند، که بر همین اساس تا کنون ۳۸۰۰ کلاس درس در استان استانداردسازی شده است.

وی افزود: ۲۰۹ کلاس درس نیز با اعتباری بالغ‌ بر 13 میلیارد ریال به رادیاتور برقی مجهز شدند.

به گفته جوانبخت به علت استاندارد نبودن فضای برخی کلاس‌های درس رادیاتورهای برقی پاسخگو نیستند که به منظور رفع این مشکل و مصرف بهینه انرژی لازم است این کلاس‌ها عایق‌بندی شوند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان با اشاره به اولویت توجه این اداره‌کل به مناطق محروم گفت: هم‌اکنون ۱5درصد مدارس استان، دارای سیستم گرمایشی غیراستاندارد هستند که در ادامه ظرف مدت سه سال، بخاری‌های گازی این مدارس نیز حذف می‌شود.

در پایان نشست، پرسش و پاسخ با حضور کارشناسان تاسیسات و شرکت تامین کننده رادیاتور برگزار شد.

کلید واژه ها: بخاری نفتی نوسازی مدارس قزوین


نظر شما :