در حاشیه "همایش مدیریت نگهداری و تعمیر فضاهای آموزشی" ؛

نمایشگاه جنبی با حضور ۳۲ شرکت و ۳۱ اداره‌کل برگزار شد

۰۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۶ کد : ۳۳۶۹ اخبار مهم
در حاشیه "همایش مدیریت نگهداری و تعمیر فضاهای آموزشی" نمایشگاه جنبی با محوریت تجهیز و مدیریت نگهداری از مدارس، با شرکت ۳۲ شرکت خصوصی فعال در این زمینه و ۳۱ اداره‌کل نوسازی مدارس استان‌ها برگزار شد.
نمایشگاه جنبی با حضور ۳۲ شرکت و ۳۱ اداره‌کل برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، در حاشیه اولین همایش مدیریت نگهداری و تعمیر فضاهای آموزشی، نمایشگاهی با محوریت تجهیز و نگهداری فضاهای آموزشی برپا شد.

در این نمایشگاه 32 شرکت و 31 اداره کل استان حضور فعال داشتند که از این تعداد چهار شرکت فعال در زمینه انرژی‌های تجدید پذیر، سه شرکت دانش‌بنیان در زمینه تاسیسات گرمایشی و دو شرکت در زمینه عایق‌های حرارتی و کف‌پوش‌های ورزشی و تجهیزات ورزشی و سایر شرکت‌ها نیز در زمینه تاسیسات مکانیکی و برقی بودند.

این نمایشگاه شرایط مناسبی فراهم کرد تا کارشناسان به طور مستقیم مشکلات سیستم‌های نصب شده را مطرح و دوره‌های آموزشی را فرا گیرند.
 
با توجه به حضور چند شرکت که نوآوری‌های جدیدی در صنعت تاسیسات مکانیکی برقی ارائه کردند، توجه کارشناسان به استفاده از سیستم‌های نوین و پربازده جدید تاسیسات مکانیکی و برقی جلب شد.

شایان ذکر است؛ نرم‌افزارهای محاسباتی شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، مورد استقبال کارشناسان ادارات کل نوسازی مدارس استان‌ها قرار گرفت.


نظر شما :