با سوگواری کارکنان سازمان نوسازی مدارس کشور و ادارت کل تابعه استانی؛

مراسم عزاداری و بزرگداشت شهادت «سردار سلیمانی» برگزار شد

۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۳ کد : ۳۴۵۳ اخبار مهم
مراسم عزاداری و بزرگداشت شهادت سرافرازانه سردار سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» با سوگواری کارکنان حوزه ستادی سازمان و ادارات ‌کل نوسازی مدارس استان‌های مختلف کشور برگزار شد.
مراسم عزاداری و بزرگداشت شهادت «سردار سلیمانی» برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مراسم سوگواری و بزرگداشت شهادت سرافرازانه و پرافتخار سردار سپهبد «شهید قاسم سلیمانی» به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید صادقی مقدم، با سوگواری کارکنان حوزه ستادی سازمان و ادارات ‌کل نوسازی مدارس استان‌های مختلف کشور برگزار شد.

در این مراسم حاضران با سوگواری و عزاداری و قرائت زیارت عاشورا  یاد و خاطره سردار سلیمانی را گرامی داشتند.

شهید سلیمانی الگوی ارزشمند برای جوانان و قهرمانان و تمام اقشار جامعه و از یاران ارزشمند رهبر و انقلاب بود. او مرد جهاد و مبارزه و جبهه‌های جنگ حق علیه باطل بود و بی شک شهادت پاداش مجاهدت او در راه اسلام و ایران است.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه، سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

کارکنان سازمان نوسازی مدارس کشور نیز همراه دیگر اقشار ایران اسلامی ضمن محکوم کردن جنایت فراموش نشدنی آمریکا در به شهادت رساندن شهیر سردا سلیمانی، در فراق سردار شجاع ایران زمین به سوگ نشستند و اشک ماتم ریختند و با بزرگداشت یاد و خاطره دلاوری‌ها و حماسه‌آفرینی‌های این بزرگ مرد مجاهد و نستوه، بیان داشتند که راه وی ادامه دارد.


نظر شما :