همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل و با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

مدرسه ۶ کلاسه مسکن مهر در شهرستان نمین افتتاح شد

۱۵ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰ کد : ۳۴۶۹ اردبیل
مدرسه ۶ کلاسه حضرت ابوالفضل‌ (ع) واقع در مسکن مهر شهرستان نمین همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان اردبیل، با حضور وزیر راه و شهرسازی به عنوان نماینده اعزامی دولت به شهرستان نمین افتتاح شد.
مدرسه ۶ کلاسه مسکن مهر در شهرستان نمین افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل؛ مدرسه 6 کلاسه حضزت ابوالفضل‌ (ع) مسکن مهر شهرستان نمین همزمان با سفر رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل در شهرستان نمین افتتاح شد.

وزیر راه و شهرسازی در آیین افتتاح این مدرسه اظهار امیدواری کرد: با تربیت نیروی کارآمد، مومن، متعهد و متخصص، شاهد رشد، توسعه و بالندگی ایران اسلامی باشیم.

اسلامی طی بازدید از قسمت‌های مختلف این آموزشگاه از تمامی دست اندرکاران و متولیان احداث و تکمیل این مدرسه تقدیر نموده و در خصوص آسفالت خیابان منتهی به این مدرسه دستورات لازم را صادر کرد.

گفتنی است؛ عملیات اجرایی مدرسه مسکن مهر نمین در سال 1391 شروع شده بود که پس از یک وقفه طولانی در عملیات ساخت، دی‌ماه امسال در دو طبقه دارای 6 کلاسه در مساحت 1209 متر‌مربع با هزینه‌ای بالغ بر 30 میلیارد ریال تکمیل شد و با حضور وزیر راه و شهرسازی و جمعی ازمسئولین استانی و محلی مورد بهره برداری قرار گرفت.

کلید واژه ها: افتتاح مدرسه مسکن مهر نمین نوسازی مدارس اردبیل


نظر شما :