معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور خبر داد:

۶۳ مجتمع آموزشی در کشور به نام «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» مزین می‌شود

۱۷ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۴ کد : ۳۵۰۵ اخبار برگزیده
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، از نامگذاری ۶۳ مجتمع آموزشی در کشور به تأسی از ۶۳ سال عمر با برکت و عزتمند سردار پرافتخار ایران و اسلام، «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» خبر داد.
۶۳ مجتمع آموزشی در کشور به نام «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» مزین می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور مهراله رخشانی مهر ضمن پاسداشت یاد و خاطره «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» و دیگر همرزمان شهیدش با اعلام این خبر گفت: تصمیم گرفتیم با اقتدا به روح پرفتوح سردار عظیم‌الشان، شهید سپهبد حاج‌ قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و در راستای ادای دین کوچکی به حرکت عظیم و تفکر انقلابی ایشان و نیز به منظور ترویج فرهنگ مقاومت و شهادت و  زنده نگهداشتن یاد و خاطره این بزرگ‌مرد عرصه مقاومت، در سراسر کشور مدارسی را به‌ نام «شهید سپهبد قاسم سلیمانی» نام‌گذاری کنیم.

وی افزود: لذا به تاسی از 63 سال عمر با عزت و باسعادت این اسوه زمان، حداقل 63 فضای آموزشی فاخر به‌نام ایشان نامگذاری، احداث و یا افتتاح می‌شود.

دکتر رخشانی‌مهر با اشاره به اینکه این مدارس در مراکز استان‌ها خواهند بود، گفت: در هر استان 2 مجتمع آموزشی، در استان کرمان که زادگاه این شهید بزرگوار بوده است سه مجتمع به نام پرافتخارشان مزین خواهد شد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ابراز امیدواری کرد: آینده‌سازان ایران اسلامی با تاسی از نام و یاد این مجاهد نستوه و شهید راه اسلام و وطن، ادامه‌دهنده راه ایشان باشند و در راه تعالی اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بکوشند.


( ۲ )

نظر شما :