فرمانده پایگاه بسیج شهید صادقی مقدم:

حملات موشکی منتقمانه و مقتدرانه سپاه، غرورانگیز و شایسته تقدیر است

۱۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۷ کد : ۳۵۱۵ اخبار برگزیده
پایگاه مقاومت بسیج شهید صادقی مقدم سازمان نوسازی مدارس کشور ضمن قدردانی از حملات موشکی منتقمانه و مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامی عین الاسد، این اقدام غرورانگیز را سیلی محکمی بر دهان استکبار دانست و از آن حمایت کرد.
حملات موشکی منتقمانه و مقتدرانه سپاه، غرورانگیز و شایسته تقدیر است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، دکتر مهراله رخشانی‌مهر فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید صادقی مقدم از حملات موشکی سپاه به پایگاه عین‌الأسد آمریکا حمایت کرد و گفت: به دنبال حمله تروریستی ارتش ایالات متحده به خودروی حامل سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همراهانشان در فرودگاه بغداد که به شهادت این سرداران بزرگ انجامید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بامداد امروز چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه با حمله موشکی به پایگاه عین‌الاسد و برخی منافع دیگر آمریکا در عراق انتقام سخت وعده داده شده را از آمریکایی‌ها آغاز کرد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید صادقی مقدم، از این عملیات موفق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که برای تحقق وعده‌های داده شده در جهت انتقام سخت از حمله تروریستی آمریکای جنایتکار، صورت پذیرفت؛ حمایت کرده و آن را شایسته قدردانی دانست.

مهراله رخشانی‌مهر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که صبح امروز در اجتماع مردم قم تصریح کردند "این یک سیلی بود که به آمریکا زده شد اما باید حضور فسادبرانگیز آمریکا در منطقه تمام شود."؛ اظهار داشت: قطعاً ملت شهیدپرور و وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پایبند به آرمان‌های شهدا از این پاسخ قاطع و کوبنده سپاه خرسندند، اما همگی خواستار خروج نیروهای آمریکایی از منطقه هستند که باید محقق شود.

وی با بیان اینکه اقدام جنایتکارانه آمریکا و حمله به یک فرمانده بزرگ و عظیم‌الشان ایران که میهمان دولت و مردم عراق بود، برخلاف همه مقررات بین‌المللی بوده است، گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره تروریسم را محکوم کرده و در مقابل اینگونه اقدامات جنایی واکنش درست، به جا و به موقع نشان می‌دهد.

پایگاه مقاومت بسیج شهید صادقی مقدم سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز با حمایت از این اقدام شجاعانه و با اعلام انزجار از اقدامات تروریستی آمریکا خواهان خروج مزدوران آمریکایی از منطقه است و همبستگی و اتحاد خود را برای انتقام سخت اعلام می‌دارد.

 


نظر شما :