با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛

بهره‌برداری از آموزشگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان زهک

۱۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۲ کد : ۳۵۲۸ اخبار برگزیده
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، طی سفری دو روزه به استان سیستان و بلوچستان، با افتتاح آموزشگاهی به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از فضاهای آموزشی این استان نیز بازدید کرده و ۳۰ کلاس درس را مورد بهره‌برداری قرار داد.
بهره‌برداری از آموزشگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان زهک

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر طی سفری دو روزه به سیستان و بلوچستان با حضور در شهرستان ایرانشهر، درگذشت "محمدنعیم امینی‌فرد" نماینده مردم شهرستان ایرانشهر و توابع در مجلس شورای اسلامی را به خانواده آن مرحوم و مردم استان تسلیت گفت.

وی با اشاره به تلاش و همت دکتر امینی‌فرد در خدمت‌رسانی به حوزه انتخابیه از روحیه مطالبه‌گری وی به نیکی یاد کرد.

رخشانی مهر در دومین روز از حضور خود در استان سیستان و بلوچستان به حوزه سیستان سفر کرده و ضمن حضور در گلزار شهدا با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا بار دیگر تجدید بیعت کرد؛ بعد از آن چند پروژه در دست اجرا را مورد بازدید قرار داد.

وی همچنین، ۳ واحد آموزشی با ۳۰ کلاس‌درس را در این استان افتتاح کرد.

افتتاح مجتمع بزرگ آموزشی مرحوم دکتر محمدرضا حافظی در شهرستان نیمروز که به نام رئیس فقید جامعه خیرین مدرسه‌ساز نامگذاری شده بود از دیگر برنامه‌های رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به استان سیستان و بلوچستان بود.

معاون وزیر آموزش و پرورش در حاشیه این مراسم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دکتر حافظی، تلاش‌ها و اقدامات وی را در عرصه مدرسه‌سازی قابل تقدیر دانست و عنوان کرد: برای تکریم مقام والای این بزرگوار این مجتمع آموزشی به‌ نام ایشان به بهره‌داری رسید.

رخشانی‌مهر در ادامه با حضور در روستای قلعه کنگ شهرستان زهک نیز یک واحد آموزشی ۶ کلاسه به نام سپهبد "شهید حاج قاسم سلیمانی" را که با مشارکت خیّر نیکوکار حاج غلامحسین مطهری ساخته شده بود را افتتاح کرد.


نظر شما :