با حضور مدیرکل نوسازی مدارس لرستان؛

جلسه تعیین تکلیف زمین پروژه‌های مدارس مناطق سیل‌زده لرستان برگزار شد

۲۳ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۴ کد : ۳۵۴۱ لرستان
جلسه تعیین تکلیف زمین پروژه‌های مربوط به ساخت مدرسه در مناطق سیل‌زده استان لرستان با حضور مدیر‌کل نوسازی مدارس و روسای آموزش و پرورش مناطق مختلف استان برگزار شد.
جلسه تعیین تکلیف زمین پروژه‌های مدارس مناطق سیل‌زده لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس لرستان، در جلسه‌ای که با حضور محمدرضا حیدری مدیرکل نوسازی مدارس لرستان، معاونان وی، بهرامی معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش، روسای مناطق آموزش و پرورش‌های استان و کارشناسان نوسازی مدارس برگزار شد، موضوعاتی چون استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس و تعیین تکلیف وضعیت زمین‌های مدارس مناطق سیل زده  تبادل نظر شد.

در این جلسه حیدری ضمن پاسداشت مقام شامخ شهدای گرانقدر و به ویژه سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در خصوص ساخت مدارس در مناطق سیل زده اظهار کرد: با توجه به تخصیص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت ۲۷ مدرسه از محل اعتبارات سیل برای استان لرستان، ضروری است روسای مناطق آموزش و پرورش استان با تمهیدات شایسته هرچه سریعتر نسبت به تحویل زمین به اداره‌کل نوسازی مدارس استان برای آغاز عملیات اجرایی اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: چنانچه به هر دلیلی این اعتبارات جذب نشود، متاسفانه برگشت خورده و مدیون دانش‌آموزان و مردم خواهیم شد لذا از مدیران پرتلاش آموزش و پرورش‌های مناطق استان خواهشمندیم نسبت به مرتفع کردن این مشکل اقدام عاجل صورت دهند.

در ادامه این جلسه روسای آموزش و پرورش مناطق و سایر اعضای حاضر در جلسه به ارائه راهکارهای خود پرداخته که امید می‌رود با به نتیجه رسیدن این دستور العمل‌ها، اداره کل نوسازی مدارس بتواند با معرفی پیمانکار، هرچه سریعتر برای دانش آموزان مکانی امن و مستحکم برای ادامه تحصیل ایجاد کند.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس لرستان


نظر شما :