بامعرفی تیم ها و نفرات برتر؛

مسابقات ورزشی کارکنان ادارات کل نوسازی مدارس منطقه چهار کشور پایان یافت

۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۴ کد : ۳۵۸۸ خراسان جنوبی
مسابقات ورزشی کارکنان ادارات کل نوسازی مدارس منطقه چهار کشوری با تقدیر از تیم‌ها و نفرات برتر در بیرجند به کار خود پایان داد.
مسابقات ورزشی کارکنان ادارات کل نوسازی مدارس منطقه چهار کشور پایان یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی، مسابقات ورزشی کارکنان ادارات کل نوسازی مدارس منطقه چهار کشوری با معرفی تیم ها و نفرات برتر در بیرجند به کار خود پایان داد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی در مراسم اختتامیه این دوره ازمسابقات که با شرکت چهارتیم از استان‌های خراسان جنوبی، کرمان، یزد و سیستان و بلوچستان برگزار شد، با تقدیر از نفرات برتر گفت: این مسابقات در چهار رشته فوتسال، تنیس‌روی‌میز، دارت و شطرنج در دو بخش آقایان و بانوان و با شرکت 80 ورزشکار از روز دوشنبه  22 دی ماه آغاز شد که پس از سه روز رقابت با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید.

محمدرضا بیکی به لزوم توجه بیشتر به فعالیت ورزشی کارکنان دستگاه‌های دولتی اشاره و بیان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی به صورت مستمر در سطح کشور نشان از توجه به سلامت کارکنان دارد و اینگونه رقابت‌ها و فعالیت‌ها موجب تقویت روابط و روحیه همکاران می‌شود .

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی یادآور شد: تیم کارکنان خراسان رضوی نیز باید در این مسابقات شرکت می‌کرد که به‌علت کولاک و برودت هوا و مسدود بودن راه‌ها به این مسابقات نرسید.

این مسابقات از 22 تا25 دی ماه به میزبانی بیرجند برگزارشد.

 

کلید واژه ها: مسابقات ورزشی کارکنان سازمان نوسازی مدارس نوسازی مدارس خراسان جنوبی


نظر شما :